Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha sokszor álmodom az exemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokszor álmodom az exemmel, akkor még szeretem?

Figyelt kérdés

Már egy éve szakítottunk, három évig voltunk együtt. Mindkettőnknek első komoly kapcsolata volt, de máshogy képzeljük a jövőnket, ő külföldön (már ott is él), én pedig itthon. Nagyon fájt az egész, amikor éreztem, hogy el fogom veszíteni őt, de amikor már másmál próbálkozott, akkor úgy döntöttem, hogy befejezem vele. Teljesen megváltozott, zavart, hazudós lett. Ez jellemző volt rá mindig is, amikor nehéz döntést kellett hoznia, vagy konfliktus helyzetbe került. De én mindig átláttam rajta, nem tudott nekem hazudni, de a konfliktusokat nagyon nem tudta helyén kezelni. A lényeg, hogy már egy éve nem érzek semmit iránta, de mostanában egyre többet álmodok vele. Általában azt, hogy hazajön meglátogatni és minden a régi, boldogok vagyunk. De olyan változat is előfordul, amikor itt van, de haragszom rá, amiért így viselkedett velem, és képtelen vagyok megbocsátani neki, kínos az egész helyzet.

Próbáltam vele baráti kapcsolatot tartani (néha chateltünk), de egy idő után meguntam, hogy újra csak hazudozik, meg lelki szemetesnek használ.

Most akkor ez mit jelent? Én tudom, hogy ha újrakezdenénk, ugyanide lyukadnánk ki, nem működne, márcsak a távolság miatt sem. De akkor miért álmodom vele? Nem is szoktam már gondolni sem rá.


2015. máj. 25. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal sehol nem bizonyították ha álmodsz valamivel vagy valakivel az jelentene bármit is...
2015. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt Ilyen. rossz es fajdalmas, de csak az emlékek hianyoznak.
2015. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Amikor ébren vagy, tudatosan mondod, hogy nem szereted, mert látod ép ésszel, hogy nem működik a kapcsolat, stb. Azonban álmodban ez a tudat, akár az izomtónusod "eltűnik", és a puszta emlékezet és érzelmek maradnak. A tested, a bőröd, a lelked megőrizte mindazt a jót, ami a kapcsolatban történt, tehát ez egy visszajelzés lehet számodra, hogy jó volt, nem kell megbánni, ám semmi többet nem jelenthet. Éber állapotban a fejedre kell hallgatni, mert a szíved nem érzékeli a távolságot, a gyakorlatilag nem működőt.

Tehát ez nem azt jelenti, hogy szereted, hanem hogy az együttlétetek kellemes volt számodra, és annak ellenére, hogy vége, álmodban még visszaköszön.

Én is ilyen helyzetben vagyok, nekem az ölelése maradt meg leginkább, és én is sokszor álmodok vele. A tested sokkal jobban emlékszik ezekre az érzetekre, mint a fejed; főleg, hogy az első volt.

2015. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még mindig vágysz utána, és valószínűleg ő is. Különben nem aktivizálódna ez nálad.
2015. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó válasza hülyeség, attól hogy ő vágyik rád még nem fogsz róla álmodni, ezek csak a saját érzéseid, jó volt vele , de ez még nem jelenti azt hogy szereted.
2015. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!