Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás harmadik személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás harmadik személy képbe jövetele nélkül?

Figyelt kérdés
Egyre többen mondják, hogy nem szoktak úgy kilépni egy komoly kapcsolatból, hogy nincs láthatáron az egyik félnek valaki más. Szerintetek igaz? Vagy pusztán az érzelmek elmúlása/problémák miatt is szakíthat valaki?

2015. máj. 27. 18:54
 1/6 To7ka ***** válasza:
100%

Nem nem szoktak, nem mernek..:) Eszméletlenül félnek mostanában a fiatalok (bár nem feltétlen csak ők) az egyedülléttől. Számomra teljesen megdöbbentő, és ez az egyik kapcsolatból a másikba ugrálás a divat.

Az lenne a normális, ha felismered a kapcsolatod romlását és azért lépsz ki belőle, mert nem akarod szivatni a párod és saját magad, hisz szakítás után mindketten sokkal jobb esélyeket kaptok a sokkal nagyobb boldogságra. De természetesen még biztos van olyan is, aki az általad említett okok miatt szakít:)

2015. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz ez így hülyeség. Van amikor annyira megromlik a kapcsolat, hogy már nem kérnek a másikból.
2015. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a jelenség, amit leírsz, csak kapcsolatfüggő, felszínes, gyenge jellemű emberekre jellemző.

Persze, hogy szakíthat csak azért is, mert elmúlik...

2015. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig egyszer szakítottam úgy, hogy más miatt (nem azt jelenti, hogy már vacak volt a kapcsolat, és addig húztam, amíg nem találtam valaki "megfelelő" jelöltet, hanem direkt azért szakítottam, mert beleszerettem), előtte mindig olyan okokból, hogy már nem működött, nem szerettem, nem volt jó. És szerintem velem is talán ha egyszer szakítottak úgy, hogy közben volt más is. Jó, nem olyan nagyon reprezentatív a mintám, de a tapasztalat az ez.
2015. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg sokan inkább ülnek a langyos kapcsolatban, ami nem elviselhetetlen ugyan (tehát nincsenek nagy balhék, verekedések, stb.), de közben más életre vágyna más mellett. Igaza van annak, aki szerint ma az emberek nagyon félnek az egyedülléttől. Mintha értékmérő lenne, hogy van-e kapcsolatod, mert ha nincs, akkor nyilván selejt vagy, hiszen nem kellesz senkinek.. Én soha nem azért szakítottam, mert felbukkant valaki más (sőt, szakítás után általában nem is érzem szükségét pár hónapig/évig újabb kapcsolatnak), de nem ez a jellemzőbb a kapcsolatokra.
2015. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Épp pont ezért szakítottam. Már nem szerettem. Húztam, halasztottam a dolgot, de ami nem megy, nem lehet erőltetni. Nem volt 3. fél, most sincs senkim, neki viszont már van, pedig mindenki őt sajnálta, mert volt szívem/pofám szakítani vele. Utána igaz, még próbálkozott kb. 1 évig. Nem hitte el, hogy meg merem lépni a dolgot és szakítok vele. Hát, tévedett. 25N
2015. máj. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!