Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak vagy ne? (többi lenn)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves kapcsolatom


A bizalom részemről már rég odaveszett, ugyanis valószínű, hogy megcsalt (tárgyi bizonyítékaim nincsenek, de sok az 'apró gyanús dolog').


Úgy érzem, nem vagyok neki fontos, mégis azt mondja, szeret.


Én szeretem, de idegileg nem akarom tönkre tenni magam.


Ő az első kapcsolatom.


Köszönöm a válaszokat!

22/ L


2015. máj. 29. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Most igazolást keresel? Szakítccsá', hajrá!
2015. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
figyi nem tudok rólatok semmit ,de szemét dolog ,de ha szakítasz utána minden jobb lesz még ha fájni is fog ,és utána ha nagyon teper és te is bele vagy zúgva egy 2 hónap mulva megpróbálhatjátok itt derül ki h szeret
2015. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt csak te tudhatod, hogy szakítsd vagy nem, de szerintem ezt már legbelül eldöntötted, itt csupán megerősítést vársz!


Rajta kívül is van még élet, fiatal vagy, ha boldogtalan vagy a kapcsolatban, akkor tegyél pontot a végére.


A felelősség a tiéd, azt csinálsz amit akarsz. De mindenképpen beszéld meg vele a dolgot!

2015. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igen.

boldog vagy a kapcsolatban?

magadat tudod adni?

nem kell megjátszanod maga?

őszinte tudsz lenni mindig?

vidám vagy?

fantasztikus a szex?

nyugodt és kiegyensúlyozott vagy?


te tud a választ de ha sok a "nem" az nem jó.

2015. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a francba, holnap elmegyünk berúgni, már túl is leszel rajta.
2015. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!