Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Veletek már volt olyasmi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek már volt olyasmi, hogy valakire/valakikre azt hittétek, ő az Igazi vagy legalábbis lelki társ, nem jött össze, mindent reménytelennek láttatok, nem akartatok mást, és végül megtaláltátok másban azt, amit eddig hiába kerestetek?

Figyelt kérdés

Nemrég ért véget egy 8 éves kapcsolatom (2 és fél év jegyességgel), telefonon, méltatlan módon. Mindent együtt terveztünk.

Aztán összejöttem a gimnáziumi legjobb barátommal, aki mindig érzéseket keltett bennem, de már óvatosabb voltam sokkal. Mégis elérte, hogy belészeressek, aztán végül szakított néhány napja, mert "nem alakult ki érzelmi kötelék, ami elég egy hosszú kapcsolathoz". Ezt teljes mértékben elfogadom és tiszteletben tartom, de vajon lehetséges ezek után találni olyasvalakit, aki TÉNYLEG szeret, akinek valóban én vagyok a legfontosabb? Tapasztalatokra lennék kíváncsi, mert eléggé magam alatt vagyok. Előre is köszönöm.



2015. jún. 7. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Más is ugyanezt éli át ilyenkor, ne aggódj. :) Például én. :p Te nőként éled meg ezt,én meg férfiként. Ezek szerint teljesen független attól milyen nemű az illető. A magány emészt, reménykedem hogy idővel csak lesz megoldás. Én sem tudom elég leszek-e. Szeretném átélni újra a törődést, és hogy én is törődhetek. A várakozás a legrosszabb.
2015. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az,amikor valaki szerelmes,és szakítanak vele,az egyik legrosszabb érzés a világon. Még rosszabb mintha meghalt volna valaki.Én is megéltem már egy pár szakítást(történetesen tegnap),és férfiként elmondhatom,hogy sajnos a nők szakítanak gyakrabban.Gondolom ez azért van,mert könnyebben meg is sértődnek akármin,ami egy férfinak lehet föl sem tűnik.

A mostani eset előtt engem 7év után hagytak ott. Na azon nehezebb volt túllépni,és azt hittem soha már nem leszek szerelmes,erre meg nesze,mire az lettem ez is megsértődött wazze.

2015. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A történelem is sismétli magát (bizonyos dolgokban), a divat is, és mi emberek sem tudjuk sokszor elkerülni.

Szerintem ez ellen a leges-leghasznosabb az önismeret elmélyítése.

Szívesen ajánlom nektek pl.Mihalecz Gábor könyveit.

segít úgy szembesülni a mélyebb önmagunkkal, hogy ne fájjon elviselhetelenül.

A jóga is segít.

Az az igazi, ha tesz az ember valamit önmagáért, miután meghallagatott, elolvasott valami témába vágót.

Szerintem.

2015. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!