Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet túlélni ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túlélni ezt az érzést? Mikor tudod, ogy a következő lépés a szakítás mert érzed rajta, hogy már nem akar téged. Mikor tudod, hogy a találkozó az már valószínűleg az utolsók között volt?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul indult a kapcsolatom a párommal, mert épp szakdolgozat leadás volt, szóval volt hogy hanyagoltam, amit ő rosszul viselt. Most pedig az államvizsgám lesz, ami miatt az utóbbi időben ismét hanyagolnom kellett és pl. nem tudtam elmenni a tenisz edzéseire ami neki nagyon sokat jelentett. Jelenleg ott tartunk, hogy már nem hív el, mikor játszik, hazautazik a szüleihez nélkülem, mikor találkozhatnánk pár órát pajzsként használja azt, hogy tanulnom kell. A teniszt nem unom, de mondtam neki párszor, hogy nem értem miért olyan fontos neki az, hogy órákon keresztül üljek és nézzem mikor az államvizsgán tényleg a jövőm múlik. Természetesen voltak alkalmak mikor ott voltam de ha bele akartam nézni közbe a tételekbe, akkor összeveszett velem. Nagyon megromlott a viszony mert mikor a fiú csoporttársaimtól kérem a tételt, akkor azt hitte más miatt beszélek velük. Nem bízik bennem, ezt a kapcsolatunk eleje óta hallgatom. Most el kell költöznie az albérletből, jelenleg nincs hol laknia, de inkább lakik a kocsijába, mint hogy ide jöjjön hozzánk. Persze, megértem, hogy más lenne neki, de én is csak pár hónapig lakok már anyummal és tesóimmal. Érzem, hogy elindultunk a lejtőn és nincs megállás. Nagyon ideges vagyok az államvizsga miatt ide, de így abszolút nem tudok a tanulásra sem koncentrálni. Csak azon gondolkozom, hol ronthattam el. :( Sajnos ő tényleg nem érzi át ennek az államvizsgának a súlyát.

Azt sem, hogy volt, hogy nem tudtam nála aludni, mert 2 kishúgom még elég kicsik és nem szívesen hagyjuk estére magunkra még másfél órát sem, mikor anyum éjszakás, de ő nem jött át..én pedig nem mentem, mert törtek már törtek be ide máskor is és nem tudnám itt hagyni tesómékat.


Köszönöm előre is!

23/L, a párom 27



2015. jún. 8. 06:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Mért gondolod, hogy Te tehetsz az ő viselkedéséről ?

ahogy olvasom, elejétől fogva így viselkedik, nem volt pálfordulás!

2015. jún. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszolóhoz. Férfiként elmondanám, a "párodban" van egy jó adag féltékenység is.Próbálj neki valahogy minél hitelesebb magyarázatokat adni a miértjeire,mert azt hiszi rólad,hogy kibúvókat keresel.Ha tényleg szereted,akkor ott az utolsó fegyvered.Konkrétan másszál rá,és szexelj vele,hogy lássa szükséged van rá.Utána látni fogod,hogy reagál a végén.
2015. jún. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elmesélésed alapján nem becsül meg téged. Fontos a kölcsönösség egy kapcsolatban és szépen kifejtetted, hogy ez a másik fél részéről nincs meg.

Mikor akarsz szakítani? Amikor egyértelmű, hogy nem vágyik a testedre, vagy amikor azt látod, hogy nem bánik veled egyenlő társként? Az utóbbi már megtörtént, és én azt tanácsolom, hogy ezt ebben a formában ne folytasd vele.

2015. jún. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!