Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás, magány, depresszió....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, magány, depresszió. Mit tegyek? Hogyan lábaljak ki belőle?

Figyelt kérdés
napi 16-18 órát dolgozom heti 6 nap. és a maradék időt a pasimmal töltöttem, de így se találkoztunk mindennap, mert hát a sok meló miatt volt mikor ágyon kívül mást nem is akartam látni. Mióta szétmentünk és nem beszélünk, azóta rájöttem h igazából barátaim sincsenek (eddig is tudtam..csak valahogy most feleszmélt bennem ez az egész), nincs kivel beszélgetnem, nincsenek társaskapcsolataim..csak felszínes kapcsolataim vannak. 26 éves vagyok és senkim nincs, és még egy jó barátom/barátnőm sincs. Nem is vagyok olyan beszédes, introvertált, kicsit zárkózott vagyok és emiatt is nehezen megy a kapcsolatépítés. Olyan magányos vagyok, kicsit depressziós. Más is van így? :S Bár visszamehetnék az időbe ,annyi mindent másképp csinálnék.. olyan kis kilátástalannak tűnik most ez az egész.
2015. jún. 8. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy kibontakozásban lévő szerelmi kapcsolatól lettem kidobva pénteken,mert én hülye beszóltam neki egy sértőt,amit nem is sértésnek szántam.A csaj szint 25éves,heti 6napot dolgozik,és nagyon ritkán ért rám.Bár visszamehetnék az időben,hogy a beszólást elkerüljem,kíváncsi vagyok hogy alakult volna.

Habár másoktól kaptam bíztatást,hogy még nincs veszve a dolog.

2015. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez rengeteg munka, nem csodálom, hogy belefáradsz. Nem tudnád valamilyen módon csökkenteni?


A múlton már ne rágódj, lépj előre, és abból próbáld meg kihozni a legjobbat, ami most van - persze a múlt tapasztalatait figyelembe véve.


Ezen kívül ha tudnál egy hobbit választani, az nagyon jó lenne. Lenne egy plusz célod, ami elűzné a depressziót. Ahol emberek fordulnak elő. Valami csoportos. Lehet csapatsport, harcművészet, tánc, rajzkör, énekkar, amatőr társulat, szervezett túrák... Itt idővel barátságokat tudsz kötni, akár párkapcsolatot is.


Ápolni kell néha a lelket valamilyen kikapcsolódással...

2015. jún. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit dolgozol? kollégákkal tudnál barátkozni? milyen kapcsolatban vagy velük?


nekem szerencsére vannak barátaim, főleg online tartjuk a kapcsolatot, mert minden este beszélgetünk neten, de persze személyesen is találkozunk, meg van akivel csak személyesen találkozok...


nálad heti 1 szabadnap van...nem sok időd van + 16-18 óra munka naponta...hát olyan lehetőséged neked is van mint nekem, hogy főleg online tartjátok a kapcsolatot, és havi párszor személyesen is találkoztok...ha nem is minden este, de néha beszélgethettek online, így megtudjátok osztani egymással a történteket :)

2015. jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát konditerembe szoktam eljárni, de azt is csak a szabadnapon tudok, a többi nap mire végzek a melóval már az is zárva.. a munkatársak jóban vagyunk. csak hát melón kívül nem nagyon találkozik senki senkivel, mert a szabadnap is mindenkinek más napra esik.
2015. jún. 8. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!