Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha másfél évvel a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha másfél évvel a szakítás után is a békülésről álmodom, akkor rossz döntést hoztam?

Figyelt kérdés
Jó ideig haragudtam rá, és nem tudnám elképzelni, hogy újrakezdjük, mivel teljesen más ember lett a kapcsolat végére. A jövőnket is másképp tervezzük. Viszont egyre gyakrabban álmodom vele, hogy kibékültünk és próbáljuk rendbehozni a kapcsolatot. Tudom, hogy így kellett történnie, mert ez a logikus, főleg, hogy iszonyatosan megbántott. Nem is gondolok rá napközben, csak ezek a hülye álmok zavarnak. Minél több ideje vagyunk külön, annál gyakrabban álmodom vele.
2015. jún. 8. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet még nem találtál jobbat
2015. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az tény, de így eléggé kellemetlen, hogy nem is gondolok rá, azt hinném, túl vagyok rajta, de éjjel jönnek az álmaim. És nem tudom, miért, ha már nem is szeretem.
2015. jún. 8. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:
próbálj meg kapcsolatot felvenni vele, és megbeszélni a dolgokat, hátha az segít. vagy nagyon csúnyán váltatok el?
2015. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
FOLYTATÁS: nem kell ahhoz újrakezdeni, de lehet, h neked is csak annyiból hiányzik, mint nekem, h egy normális emberi kapcsolat megmaradjon kettőtök között.
2015. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából ezt próbáltuk az elmúlt egy évben, de már normálisan beszélgetni sem tudunk. Ezért is mondtam neki, hogy inkább felejtsük el egymást. Elvileg szeret, de ez a nézeteltérés tönkreteszi a kapcsolatot, mert teljesen máshogy látunk dolgokat, a jövőnket is másképp tervezzük. Azok után, hogy elküldtem, nem lenne képem újra beszélni vele, nem szeretném, hogy feleslegesen reménykedjen, meg amúgy is megromlott a kommunikáció kettőnk közt.
2015. jún. 8. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:
de elfelejteni egymást meg olyan gáz, mondjuk az is, h még reménykedik vki másfél év után is. nem értem ezt sose, h miért nem tud egy egészséges baráti kapcsolatra visszamenni egy kapcsolat, amikor onnan indult, annyira gáz, h ilyen bénák a párok (én is sajnos), h egymás fejéhez vágnak dolgokat a végén, és (ami már én) örökre bennük marad a tüske.
2015. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!