Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sokadik szakítás után is ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokadik szakítás után is ott a gombóc a torkotokban, ha szakításra kerül a sor, vagy egy idő után már gyorsan elfeledhető?

Figyelt kérdés

2015. jún. 9. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A szakítás mindig fájdalmas. Főleg ha érzel a másik iránt.
2015. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ahogy telik az idő egyre rosszabbak és fájdalmasabbak a szakítások. Az elején amikor szakítottunk 10 percet sírtam aztán más nap jobban voltam. A mostani kapcsolatomnak ahogy vége lett 2 napig sírtam és még mindig gyomorgörcsöm van amikor rá gondolok, vagy az emlékekre, persze ez az érzelmektől is függ meg attól is, hogy mennyire vagy erős.
2015. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Quokka válasza:
sosem lehet meghatározni mennyire fáj egy szakítás és, hogy mennyi ideig fog fájni. Mindig attól függ mennyire szeretted az illetőt akivel voltál és ez nem feltétlenül függ össze az együtt töltött idővel. Adj magadnak időt a felépülésre figyeld meg a világ apró szépségeit és tűzz ki magadnak minden napra valami kis akadályt amit leküzdhetsz :) hidd el így könnyebb lesz. Ne fordulj magadba és ne keseregj mert minden okkal történik, minden akadály azért épül, hogy átugorjuk :)
2015. jún. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!