Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok erről? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Ti írkálnátok az exnek?

Figyelt kérdés

Több mint 3 éve szakítottam az exemmel, és nem is beszéltünk. Azóta írkál bizonyos időközönként. Nem érdekel mit akar, nem szépen váltunk el, nem maradtunk jó kapcsolatban. Nem haragszom rá, csak megválogatom kikkel barátkozok és mivel ismerem ilyen barátot nem akarok magam mellé.

Ti hogy vagytok a volt párotokkal? Kötelező lenne nekem jópofizni és visszaírni a leveleire?



2015. jún. 10. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen körülmények közt nem.


De ha rendszeres, akkor egyetlen levélben ezt megírnám neki, hogy ne írogasson ő se.

2015. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem,


én nem válaszoltam két névnapi/születésnapi/karácsonyi köszöntőre és szerencsére utána már nem írt

2015. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 To7ka ***** válasza:
100%
Egyszer írj vissza. Szánj rá egy kis időt, hogy lezárjátok. Lehet számodra ez ismételt lezárás lesz, lehet számára az első. Pláne ha veszekedve váltatok el. Normálisan, de határozottan írd le neki, hogy nem akarsz már Tőle semmit, döntést hoztatok, magyarázd el neki (akár újra), hogy miért váltatok külön, és erősítsd meg, hogy nem vagy már rá kíváncsi. Egy ilyen lezárást mindenki megérdemel.
2015. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én egy ideig udvariasan válaszolgattam a leveleire. Úgy gondoltam, nem utáltuk meg egymást, azt mondta, a barátom szeretne maradni, meg amúgy sem írt sokszor, talán ha két-három havonta, akkor is csak pár sort, semmi személyeset, ne legyek már vele bunkó.

De aztán elkezdett személyeskedni, beszólogatni, hogy nézek ki, felsőbbségeskedni, ezután úgy voltam vele, jól van, ez nekem nem hiányzik, öreg is vagyok már hozzá, foglalkozzon vele a fene.


Szerintem ha úgy érzed, semmi nem köt hozzá, nem vagytok jó viszonyban, felesleges tartani a kapcsolatot, mert végül is miért?

2015. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egyetertek az elso hozzaszoloval. Nem allnek szoba vele, vagy ha megis nagyon irkal, szepen oda tennem neki :)
2015. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
veszekedős szakítás után nekem is írkált a volt párom, eleinte személyeskedett, veszekedni akart, kiosztottam. nem írt pár évig, utána bejelölt facebookon (mert hogy szakításkor letörölt), jófejségből elfogadtam. utána írogatott, lájkolgat a mai napig, jópofizik, udvariasan válaszoltam, de nem haverkodtam vele. manapság már nem ír, csak lájkol. ő most biztos azt hiszi, jóban vagyunk, de utálom még mindig. : D
2015. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan ember akivel barátkoznál akkor ennyi, nem kell jópofizni. Csak azokba fektesd az energiád akikre számodra érdemes. Ha kedveskedőn írsz nem fog lejönni neki, azt hiszi ,,oké akkor minden rendben köztünk". Ha nagyon akaratos írd meg neki, hogy nem akarsz beszélgetni.
2015. jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én belementem ugyan ebbe , irkált , nem akartam bunkó lenni mert kivételesen kedves volt de nem kellett volna ... nem véletlen volt hogy csúnya véget ért a kapcsolat, a jópofizásnak is egy nagyon csúnya veszekedés lett vége , azóta nem beszélünk , még egyszer nem mennék bele
2015. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!