Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megszokott vagy kiszeretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszokott vagy kiszeretett belőlem?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves kapcsolatom, ami most épülne újjá egy hónapokig tartó szakításból, de talán túl sokat vártam az egésztől. Nem költöztünk össze, nem kérte meg a kezemet, nem tett semmi lépést, amivel a kapcsolat komolyságát érezném. Talán csak egy hétvégi barátnő vagyok neki, vagy megszokott már, nem tudom, mondja hogy szeret, de aki szeret ilyet nem tesz nem igaz?


- heti 3x átjön hozzám, akkor is nagy nyögve keléssel

- mindig lemond mert vmi közbe jön neki

- ha nem keresem telefonon, ő sem teszi

- már nem mesél a napjairól, mint azelőtt

- nem dicsér, nem kapok tőle semmit

- mondani mondja hogy szeret, de nem mutatja ki

- havi 3x ha szerelmeskedne velem


Szeretem, szerelmes vagyok belé, de minden alkalommal ha átjön hozzám sírórohamot kapok, mert lekezelő velem, problémát nem akar megoldani mert minden úgy jó neki ahogy most van. Sok gondja van sajnos, munka pénzügy stb... Nekem is voltak mégsem löktem el magamtól azt akit szeretek. Nem akar elhagyni, mert szeret, de így hogy higgyek neki? Két éve nehezére esik hogy akár csak egy virágot is kapjak tőle... Kiszeretett belőlem?



2015. jún. 17. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez minden csak nem szeretet a részéről,egy pozitív dolog sincs ebben a kapcsolatban.Lapát.
2015. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andi80018 ***** válasza:
F..szt szeret, már ne is haragudj. Ennyire ne legyél már naiv. Felesleges időt, energiát pazarolni rá, ez kuka.
2015. jún. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rugd ki. En mar reg kirugtam volna. O egy szemet!
2015. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a fazon nem szeret téged, csak még nincs más aki felé dobbantana.


Te se szereted, sem szerelmes nem vagy belé, csak félsz az ismeretlentől és az egyedülléttől.

2015. jún. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!