Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bizalmatlanság miatt 8 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalmatlanság miatt 8 hónap után elhagyott. Vissza jön még?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy többet érez, mint barátság, de a sok vita és hiszti miatt kiábrándult belőlem.. Már nem bízik bennem.. És ma már haza sem jött.. 2 hónapja nem vitatkozom, de régebben valóban gusztustalan voltam.. Hétfőn megyek kórházba kell feküdnöm lelki problémák miatt.. Azt írta sokat kapott most egy kis szünetet akar.. Addig én doki nyugi utána return.. Randizgatunk, ha minden jól megy. és majd eldől, hogy mi lesz.. Akkor mibe higyjek? Vissza kapom?
2015. jún. 17. 21:00
 1/6 A kérdező kommentje:
8 hónap együttélés után.. Bocsánat ez kimaradt..
2015. jún. 17. 21:00
 2/6 anonim ***** válasza:

A ti életetek, azt csináltok, amit akartok. Ha újra akarjátok kezdeni, akkor újra kezditek. A ti döntésetek. Az, hogy ez mennyire lesz hatásos, azt előre nem lehet tudni.

Foglalkozz magaddal, változz sokat.

De ha ezalatt a 8 hónap alatt nem ment együtt maradnotok, akkor ezek után, személy szerint, én nem túl sok jót jósolok nektek. Aztán remélem tévedek.

2015. jún. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem fog visszamenni, csak nem meri a szemedbe mondani.


Jobb ha szembe nézel a valósággal.

2015. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lány vagy fiú vagy?
2015. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. És ő nem ilyen, akármennyire fáj akkor is meg mondja a szemembe az igazat.. Most is lelkileg vagyok ki nem csak ő miatta, amikor kórházba küldtek még itt volt velem, és mégis elment. Szerintem össze van zavarodva.. Csak félek, hogy örökre elveszítem..
2015. jún. 17. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:

5 Ha igazat beszélne, akkor most mikor ekkora bajban vagy, ott állna melletted mint a cövek. 8 hónap semmi.

Pont ezért írtam le az igazat neked, hogy ne áltasd magad, mert akkor még jobban össze fogsz törni.


Az a te embered aki a bajban nem hagy magadra, hanem melletted áll, akár hogy viselkedsz is. Annak aki szeret téged annak a nehézségekben is csak egy lebeg a szeme előtt, hogy te legyél egészséges. Semmi más. Bánthatnád ezerrel leperegne róla, nem tulajdonitana neki nagy dolgot. Ő ülne veled mikor az orvosnál vagy, stb. az aki szeret téged nem hagy bajban.


"ma már haza sem jött."


ez meg beszédesebb minden szónál.


aki szeret téged azt el sem tudnád zavarni magadtól.

2015. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!