Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Félek hogy kárt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Félek hogy kárt tesz magába.

Figyelt kérdés
Szakitottam a barátommal 2 év után,megváltozott nem beszéltünk ha igen akkor iscsak bunkó hangnemben. Erre most fenyeget hogy végezni fog magával( már igy is nyugtatókat szed mert pánikbeteg) mit tegyek? Nem tudnám feldolgozni ha miattam tenné meg :(

2015. jún. 18. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rád akkar ijeszteni hogy ne hagyd el,ha meg netalán megteszi te nemlennél hibás kényszerrel nemlehet együtt élni senkivel semilyen formában.Majd lenyugszik eltelik pár hét és minden a helyére kerűl.
2015. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Értesítsd a szüleit, testvéreit, barátait. Te ne ugorj, mert akkor soha nem lesz vége, addig zsarol a saját életével, ameddig tud.
2015. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Amikor a pasim beült egy kiskéssel a fürdőbe,hogy öngyilkos lesz,rányitottam és a kezébe adtam a nagykést.Azt mondtam neki,ezzel csináld és hosszában...

Szerintem soha többé nem fog ilyennel fenyegetőzni senkinek.

2015. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as.

Ezzel egy a gond.Van,aki tényleg meg is teszi.Nyilván a legtöbben nem,de a te esetedben is ha valós lenne,és megtenné,lenne gondod belőle rendesen.

A rendőrség is kopogtatna,aztán pedig a srác szülei tuti nem lennének túl boldogok...

2015. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érzelmi zsarolásnak nevezik ezt. És ahogy látom sikerült is neki hogy szarul érezd magad és aggódj. Semmi kép sem ess ebbe a hibába!!! Amit tehetsz hogy szólsz a szüleinek hogy ez a helyzet.
2015. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lelki terror, ezen csak röhögni lehet. Tedd azt te is, szánalmas...
2015. jún. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha netán végezne magával, az már nem a te felelősséged, hanem az övé. Mint előttem írták, ezt hívják zsarolásnak. Szólj a szüleinek, kezeltessék minél előbb amíg meg nem teszi. Mondják erre, hogy "amelyik kutya ugat az nem harap", de valóban nem igaz mindenkire... Olyan emberek is vannak akik nem mondják senkinek, nehogy valaki megakadályozza őket, de vannak olyanok is, akik olyan szinten ki vannak borulva, hogy nem bírják magukban tartani. Mindegyik esetről hallottam már, így ezt nem lehet tudni senkinél. Még egyszer mondom, bármit csinál, az nem a te felelősséged, hanem már az övé. Nem élhetsz valakivel egy rossz kapcsolatban csak azért, hogy ne legyen öngyilkos.
2015. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!