Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, de mindketten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de mindketten szeretjük egymást, mit csináljak? :/

Figyelt kérdés

Majdnem másfél évig voltam együtt a barátnőmmel és most szakítottunk. Ennek az oka a sok veszekedés amiben mind a ketten hibásak vagyunk. Igazából a kapcsolatunk másfél év alatt többnyire jó volt, viszont voltak mindvégig veszekedések, például miután összejöttünk nem sokkal később ő csókolózott egy fiúval ( valentin napon, mert félreértésből nekem is dolgom volt, neki is és így nem találkoztunk, én azt hittem, hogy másnap bepótoljuk mert elterveztünk egy programot, de ő nem így gondolta, és reggel azt mondta, hogy ne menjünk sehova és véget akart vetni a kapcsolatnak, én este átmentem hozzá egy szó nélkül és akkor mondta el, hogy azelőtti nap csókolózott valakivel, ekkor még nem esett annyira rosszul mert még én se szerettem ) Nekem ez volt az első kapcsolatom, ezért én nagyon szerettem volna kipróbálni, hogy milyen. ez az egyetlen ok egyébként, amiért nem szakítottam és előtte igazából nem is olyan volt a kapcsolatunk mint amilyennek kellett volna lenni. Ezután megbeszéltük, hogy mit akarunk a kapcsolattól és szerettük egymást. Ez az időszak nagyon jó volt, viszont a bulikban cigizett, amit én nagyon utálok ezért mindig összevesztünk. Volt, hogy rákérdezett, hogy cigizhet-e én nemet mondtam és ezután a következő mondata az volt "Adjatok egy cigit" Nagyon sokszor összevesztünk emiatt, hogy nem érdekelte a véleményem, hiába kérdezett rá, akkor is az ellenkezőjét csinálta, de azután megígérte az egyik alkalommal, amikor majdnem szakítottam vele, hogy többet tényleg nem fog cigizni. Ezután volt egy olyan eset, hogy bulizni mentünk, és szerintem túl rövid nadrágot vett fel, amit mondtam neki, de ő nem akarta átvenni. Egyszer indulás előtt megkérdezte tőlem, hogy átvegye-e én mondtam, hogy igen és mégsem tette meg, habár ezután a pulcsija végig a derekára volt téve, és így elég hosszú volt, de nekem nagyon rosszul esett, hogy megint nem foglalkozott azzal, amit mondtam neki, még akkor sem, amikor rákérdezett.

Gondolom észre vettétek, hogy elég sok mindenbe beleszólok, amibe lehet, hogy nem kellett volna, ebben hibás vagyok, már az utóbbi időben abba nem szóltam bele, hogy milyen nadrágot vesz fel, de a cigit még mindig utálom, és nem rég mégis cigizett, az igérete ellenére, ami ismét nagyon rosszul esett nekem, és azt mondta, hogy nem azt bánja, hogy cigizett, hanem azt, hogy megígérte, hogy nem fog. Habár az utóbbi időkben én viselkedtem hülyén, mivel most érettségizik újra magyarból, és az iskolájában vizsgázik egyik szakmában és így kevés ideje van rám, viszont én úgy láttam, hogy a barátnőinek mindig ráér. Vizsga előtti nap a barátnőjénél aludt és sokáig felvoltak, volt hogy egy egész napot vele töltött tanulás nélkül, én pedig mindig csak későn mentem át és volt olyan, hogy még akkor is tanult, utána pedig aludtunk és ez nekem rosszul esett. Ebből is vitáztunk sokat, neki rossz volt, hogy beleszólok, nekem rossz volt, mert úgy gondoltam a barátnői többet érnek. Igazából szerintem itt én voltam a buta, hogy ezt csináltam és ezzel egy kicsit elüldöztem magam mellől, talán ez volt az oka, hogy cigizett újra. Ezeken a vitákon kívül még egy nagyobb volt, akkor szakítottunk 1 hétre, mert én bizonytalan voltam a kapcsolattal szemben, de mikor már elvesztettem egy napra rájöttem, hogy ez nekem rossz, de ő mondta, hogy várjunk még. Ez az egy hét alatt ő egy olyan fiúval beszélgetett akinek tetszett, de még csak egyszer találkoztak ismerősök által. Ez úgy derült ki, hogy nálam maradt a telefonja és megláttam, nagyon rossz volt, mert én úgy vettem le a beszélgetésből, mintha flörtölnének. A fiúnak volt két ingyen jegye cirkuszba, csak a fiú akkor pont nem ért rá és a volt barátnőm ilyenekt írt, hogy pedig olyan jó lett volna elmenni, később azt mondta nekem, hogy egyedül is jó lett volna, de ilyet írni egy másik fiúnak... rosszul esik. Ezen kívül volt, hogy telefonon beszélgettek fél órát, a barátnőjének aztírta, hogy milyen aranyos ez a fiú. De megbocsájtottam neki és megígérte, hogy akárki ráír elmondja, és soha többé nem fog vele beszélgetni. Most az utóbbi időben összekaptunk sok mindenen, mindketten megmakacsoltuk magunkat egyes kérdéseknél, és rossz lett a kapcsolatunk, ezért mondta, hogy döntsük el mi legyen legyünk egy ideig külön. A fiú megtudta, hogy szomoró a volt barátnőm ezért ráírt, és elvileg azt mondta neki, hogy próbáljuk meg újra ( én és a volt barátnőm ) de a lány kitörölte ezt a beszélgetést ahelyett, hogy elmondta volna, és tudom, hogy igazat mond ( legalábbis úgy érzem, hogy tényleg igazat mond, egyszer megcsalták már őt, és nem gondolom, hogy tenne ilyet olyannal, akit szeret )Az a baj, hogy nekem nagyon fáj, hogy megint eltitkolta ezt és nem mondta el a legelején, hogy ne legyen félreértés, de ő ezt azzal magyarázta, hogy nem akart még egy vitát szítani. De a legutóbbi alkalommal megbeszéltük, hogy mondja el nyugodtan, én nem fogok érte haragudni, csak akkor, hogyha eltitkolja mégis eltitkolta. Sőt nekem egész kapcsolatunk alatt azt mondta, hogy sose törölne ki semmilyen beszélgetést és az a legfurcsább, hogy ezt kitörölte. ( de még így is hiszek neki )

Most jön a másik oldal, hogy én még miben vagyok hibás. Elég féltékeny vagyok, az exével néha szokott beszélni és ez nekem nagyon rosszul esik, lehet azért mert első kapcsolatom, de akármikor valamelyik exe nevét meghallom, vagy valami nekem nagyon rossz érzés. Ezekből is volt vita, pedig tényleg hülyeség volt, de sajnos nem tudom megváltoztatni az érzéseimet és nekem nagyon rosszul esett, plusz az is rádobott, hogy megkértem és ő mégis beszélt vele tovább, mintha őt fontosabbnak tartaná ( persze nem igaz, de valamiért nekem ilyen hülye felfogásom van :/ )

Ezen kívül ha veszekedtünk egy év után is felhoztam például a csókolózós esetet, valentin napkor nem akartam találkozni, ha valami történt elsoroltam neki az összes sérelmet amit ellenem követett el, ez is hülyeség tudom.

Most, hogy szakítottunk mind a ketten nagyon rossz állapotban vagyunk, én visszaadtam neki az összes tőle kapott dolgot, hogy könnyebb legyen elfelejteni, mert nekem csak ő volt a családomon és pár baráton kívül, de ezek a barátok sem olyan nagyon nagy barátok. Néha sírógörcs jön rám, megtiltottam neki, hogy facen írjon, hogy könnyebb legyen elfelejteni, de ma mégis egy ürüggyel, hogy megmutassa a minionos tiktakját rámírt. Az a baj, hogy rossz állapotban vagyunk és most is csak veszekedtünk egymással, de szerintem csak a helyzet miatt. Ő is nagyon sokat sír, fáj a feje, sőt egyikünk se bír enni. Mióta rosszban vagyunk napi egyszer tudok enni. Ő is fogyott már azóta. Az egyetlen ok, hogy nem próbáljuk meg újra mert félünk, hogy újra ilyen helyzetbe kerülnénk, és csak fájdalmat okoznánk a másiknak pár hét múlva. Nem tudom mit tegyek. Egyszer arra gondolok, hogy engedjem el és lesz jobb, viszont egyszer az jut az eszembe, hogy miért nem tudok kicsit engedni megváltozni, kevesebb vitát kelteni a hülyeségemmel, megadni neki több mindent. Szeretnék neki írni, hogy próbáljuk meg újra, de úgy, hogy most letisztázzuk a szabályokat, elmondjuk, hogy mit várunk el a másiktól, elmondjuk, hogy mit teszünk azért, hogy jobb legyen a kapcsolat, de félek, hogyha írok neki, akkor csak rosszabb lesz neki, mert ő már eldöntötte, hogy nem szeretné megpróbálni, vagy megpróbáljuk és ismét kudarcba fullad, akkor én leszek a hibás, hogy újra szenved ahelyett, hogy most letudta volna :(


Sajnálom, hogy nagyon hosszú lett és valószínűleg értelmetlenül van fogalmazva sok helyen, de elég rossz állapotban vagyok :( Remélem valaki el fogja olvasni és fog tudni adni egy nagyon jó tanácsot, hogy mit tegyek!


2015. jún. 19. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez nem egy szeretettel telt kapcsolat volt. Nem is illetek össze.
2015. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy két perc alatt elolvastad, de ha igen akkor kérlek fejtsd ki, hogy miért gondolod. A veszekedések mellett nagyon sok jó volt a kapcsolatban, de arról most nem írtam, mert akkor körülbelül ötször ennyit kéne elolvasni.
2015. jún. 19. 18:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi a fa.sz? Első, te ezt komolyan végigolvastad?:)
2015. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hozzád egy olyan férfi való, aki rugalmasabb, önzetlenebb, toleránsabb. Jobban engedi, hogy viseld a nacit úgymond.


Neki meg egy olyan nő kell, akit ő akar, aki nem csak kéznél van, hanem aki tud lágy puha nő is lenni, de ha kell amazon is, aki megtudja akkor is fogni, amikor kell.


Az egész kapcsolatotok feszültséggel van tele az egymáshoz nem illés miatt.

2015. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy tényleg elolvastad-e, de ott kezdődnek a problémák, hogy én vagyok a férfi ő pedig a nő, szóval eléggé elgondolkodtató, hogy nem '-,-
2015. jún. 19. 18:26
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
fúúú kész végére értem! Hallod, szerintem itt az a közös, hogy mindketten szerettétek a csajt(Igen elolvastam,de ez egy egoista , leszarom a másikat típusú csaj) Jobban jártál, hidd el, felejtsd el, jó vannak dolgok amikbe nem lehet beleszólni,de ha tudja hogy rosszul esik, akkor próbáljon meg változtatni , de erre ő még húzta az agyad, szerinted szeret az ilyen? Kérlek ne használd ezt a szót ezzel a nőszeméllyel egy mondatban,én az ilyennel össze sem jönnék,de ha mégis(valami csoda révén) úgy b...nám ki mint macskát sz..ni.
2015. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én végigrágtam magam rajta.. a véleményem pedig az, hogy még nem nőttél fel egy párkapcsolathoz, önbizalomhiányod van, nem vagy képes bízni a párodban, és tulajdonodként kezeled. Minden rossz kapcsolatnak vannak olyan jó "dolgai", ami miatt egyben marad egy ideig, ez azonban nem azt jelenti, hogy jó a kapcsolat, csak azok a problémák ne lennének.. Ez nem normális kapcsolat, és nem kellene együtt lennetek.

Ha valakit cigivel együtt fogadtál el, nincs jogod emiatt veszekedni vele, nincs jogod beleszólni az öltözködésébe, korlátozni a másokkal töltött időt, vagy úgy általában azt, hogy kivel és miről beszél. Ne akard megváltoztatni, ellenben ha normálisan viselkedsz vele, ő maga akar a kedvedben járni. Felejtsd el a kényszerítést és érzelmi zsarolást!! Amit egyszer megbocsátottál, azt a legnagyobb gerinctelenség felhánytorgatni, nem kényszerített rá senki, hogy vele maradj, de ha így döntöttél, nem büntetheted örökké. Ha szeret téged, nem fogja átlépni a határokat, mert a korlátok benne léteznek, nem kell őket ráerőltetni. Ha mégis megteszi, akkor nem szeret igazán, és ezen az sem változtat, ha árgus szemekkel ügyelsz, nehogy ez tettekben is megnyilvánuljon. Pont a viselkedéseddel üldözted őt el magadtól.

A legjobb megoldás, ha hagyod ezt a kapcsolatot, regenerálódtok lelkileg, te pedig nagyon belemélyedsz a szakirodalomba arról, hogyan működnek az egészséges emberi kapcsolatok, és akkor talán a következőt nem fogod ennyire elbaltázni.

2015. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kezdeném újra.

Oké, én már akkor kiakadtam volna, ha állandóan az öltözködésemet kritizálod... Akkor szakadt volna el a cérna végleg, mikor suttyomban a telefont és/vagy a számítógépen (?) nézed meg az én privát üzeneteimet.

NAGYON féltékeny vagy és egy csöppet sem bízol meg benne (lásd fentebb leírtakat), ő meg dacol veled, valószínűleg azért, mert korlátok közé próbáltad szorítani (ezt ne csináld, azt se, öltözz át, felejtsd el! stb)

Egyszerűen nem illetek egymáshoz.

Neki egy olyan férfira van szüksége, aki lazább, nem hívja fel minden alkalommal a figyelmét a hibáira, picit hagyja élni.

Neked meg (szerintem) egy sokkal komolyabb, felelősség tudatosabb nőre kéne.

Kár lenne újra megpróbálni, újra előjönnének ezek a dolgok. Bizalom nélkül alapból nem ér semmit.

2015. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kerdezo, en csak az elejet olvastam el, de nekem is az a velemenyem, ami annak, aki nonek nezett.

Ugyanis neked fiam, egy pasi valo.

Ilyen hosszu iromanybol inkabb az derul ki, hogy te tuti szerelmes vagy, de a csajjal mar nem olyan biztos a helyzet.

Szerintem megszivtad. Lepj tovabb

2015. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1-esnek igaza van, nem passzoltok össze, ez van, végigolvastam, minden mondatodból ez látszik.

Ne erőltessétek.

Sajnálom.

42/N

2015. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!