Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor fogja megérteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogja megérteni, hogy nem akarom vele újrakezdeni? Sosem lesz ennek már vége?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakítottam a volt párommal. Az elején nagyon szerelmes voltam belé, de a viselkedésével mindent elrontott. Véget vetettem a kapcsolatunknak, de ő azóta is keres. Egyszerűen nem érti meg, hogy vége. Napi szinten ír, telefonál, stb. Ha megkérem, hogy hagyjon békén, akkor sérteget és 2 napig nem keres. Utána úgy csinál, mintha semmi sem történt volna, ismét megkeres és megkérdezi, hogy vagyok/mit csinálok/találkozzunk, stb.

2015. jún. 19. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy eszelős, tiltsd le mindenhonnan, ha nem ért a szép szóból és nézd levegőnek, mást nem nagyon tehetsz.
2015. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ki kényszerít, hogy felvedd a telefont vagy válaszolj neki? Addig fog próbálkozni, ameddig nyitva hagysz számára néhány lehetőséget, hogy változtasson a helyzeten. Ne reagálj semmire! És ne találkozz vele!
2015. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Da! 2-esnek igaza van.

Egyáltalán nem kéne foglalkoznod vele.

2015. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2015. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na és mi van akkor szerintetek, ha fordított a helyzet? Velem a pasi szakított 2 hónapja, egy nekem tökéletesnek tűnő kapcsolat után, most meg ő keres állandóan és küld féreérthető jeleket...
2015. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös, szerintem azért szakított mert azt gondolta talált valami szuper-bigét... aztán rájött, hogy nem...

Így aztán mégis jó volnál.

(egy darabig)

2015. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs 3., ez teljesen biztos! Szóval ezért nem értem az egészet, de durva.. Tényleg minden nap ír és már nem csak este, napi 2x... És borzasztóan kedves és nem úgy ír, mint baratnak, tök más, pedig elvileg azok vagyunk
2015. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nahát, velem is így....gondolom viberen szakítottál, előtte meg ígértél fűt-fát-kapcsolatot-- utána meg megy a pislogás ....meg "dolgozd fel"...mint egy szaros zsepit eldobjátok a másikat csak mert "hisztis"- amit nyilván nem az provokál ki hogy napokig leléceltek szó nélkül..

Na, velem ilyen volt. És én voltam a zaklató!..:D

2017. júl. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!