Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ilyenkor hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vége lett a kapcsolatunknak, nem is beszéltünk azóta(nem is fogunk, értelme sem lenne, meg ahogy lenni szokott az utolsó beszélgetésünk nem volt épp feszültségmentes, mindketten szidtuk a másikat rendesen - másnap még mailben elnézést kértem, de már arra sem reagált). Azóta eléggé összezuhantam, most fordult elő először, hogy szakítás után nem akartam összejönni senkivel, kétlem, hogy valaha is ismerni fogok még olyan embert, akit ennyire tudnék szeretni(emberileg értem, persze ő sem volt hibátlan, senki sem az, de belsőre valami elképesztő módon lett összerakva), így meg teljesen értelmetlennek érzem már az ismerkedést is(nem kimondottan pártalálási célzattal mondom, hanem általánosságban, a barátaim között sem volt soha ilyen értékes ember, nem hogy a barátnőim között).

Viszont az sem poén, ha nem beszélek senkivel, nyilvánvaló okokból(a régi barátok szép lassan eltűntek az évek alatt, nagyritkán 1-1 email, és kb ennyi).

Hogy tudnék ezek után kevesebbet várni másoktól anélkül, hogy ezt éreztetném? Valaki volt hasonló helyzetben?


2015. jún. 19. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
A világon még 7 milliárd ember él, tutira van még olyan, aki meg fog téged fogni, csak nem úgy kell hozzáállni, hogy áhh, ez úgyis rossz lesz.
2015. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!