Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még remény? 3hete szakitot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény? 3hete szakitottam a barátommal mert úgy éreztem nem szeret már annyira és tudni akartam mit reagál rá hogy küzd értem vagy beletörődik.

Figyelt kérdés
Először nem tett semmit majd másnap múlva írt hogy nem birja nélkülem és kibékültünk. De sok volt a munkája és nem tudtunk találkozni én meg ezt nem birtam és azt mondtam inkább hagyjuk. Nem is beszéltünk napokig majd megint megkeresett de én akkor már nemet mondtam.Azóta beszéltünk párszor de csak vitatkoztunk. Tegnap találkoztunk mert vissza adta a cuccaimat de két szó után el is ment hogy megy gyurni. Nekem azt mondja hogy nem szeret már de viszont a tudta nélkül én beszélek a keresztanyjaval aki mondta hogy nem is gyurni ment hanem hozzájuk playstationözni és akinek viszont azt mondja hogy nagyon szeret de most ugy érzi nincs értelme kibékülni. Nagyon hiányzik és vele akarok lenni de hiába keresném nekem azt mondja tovább lépett. Már kétszer voltunk igy 6honapig aztan megkeresett és kibékültünk. Mit tegyek? Van még esély?

2015. jún. 20. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Sose szerettem a játszmázó Nőket. Csak azért szakítani, hogy megtudd mit érez, szerintem nevetséges.

Ha van egy kis esze akkor nem békül ki veled, bár már megtette a múltban. Megérdemlitek egymást.

2015. jún. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer csak megtanuljátok, hogy a szakítás, válás végleges, hogy a másikat nem tudjátok megváltoztatni és kénytelenek lesztek már az elején jól választani, ha nem akartok csalódni. Van esély, de én jobban bízom abban, hogy a srác végre összeszedi a maradék kis eszét és nem hagyja, hogy tovább játssz az érzéseivel.
2015. jún. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzá tenném hogy nem ok nélkül szakitottam hanem mert sokszor csúnyán beszélt velem hazudott de megcsalni nem csalt meg és megingott a bizalmam annak ellenére hogy szeretem ugyanugy és vele akarok lenni.
2015. jún. 20. 09:16
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A sok munkaja miatt nem tudtatok talalkozi, neked ez nem tetszett.Nem bulizni volt, nem a haverokkal logott,nem a hobbijanak elt,nem csavargott, egyszeruen csak tette a dolgat.Ritka onzo HP lehetsz,ha ezert szakitasz.Talan akkor nem erezned magad elhanyagolva, ha reggel betenne este meg kivenne?Ha meg az fenyezi az egodat, hogy kuzdenek erted,dugasd magad Dzsingisz Kannal.
2015. jún. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha neked egy időben folyamatosan hazudnak nem merülne fel benned hogy most is azt teszi? Normális tanácsokat várok nem ismeretlenül ítélkező inteligencihiányos kommenteket. Sokat bántott már csak elvárható ha szeret tesz értem valamit..
2015. jún. 20. 09:20
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiscsillag, amit csinálsz, azt mindenki elítéli. Felejtsd el az exet és legközelebb akkor szakíts, ha biztos vagy abban, hogy nem akarsz már semmit a barátodtól.
2015. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jól van köszönöm szépen a hasznos válaszokat.
2015. jún. 20. 09:29
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Legkozelebb ugy ird ki a kerdesedet,hogy szakitottam a baratommal, mert bunko volt, hazudott,mar nem biztam benne stb.Ne pedig ugy, hogy kivancsi voltam kuzd-e ertem.Akkor majd lehet, hogy normalis valaszokat kapsz.4-es valaszolo voltam.
2015. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy hibáztam de tett azért hogy ilyen legyek. Ugyanannyira vagyok hibás mint ő. De szeretem
2015. jún. 20. 09:33
 10/13 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel hozzá irhattam volna azt is hogy 2honapja veszitettem el az édesanyámat és lehet kicsit felborultak az érzelmeim és lehet kicsit több törődésre vágytam mint üres ígéretekre :)
2015. jún. 20. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!