Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van esélyünk? 3hete szakitotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyünk? 3hete szakitottam a barátommal mert nagyon sokat veszekedtünk.

Figyelt kérdés
Azóta hol ő hol én próbáltam békülni de nem jutottunk semmire. Ma a kezembe vettem a dolgot és irtam neki hogy beszéljük meg de nem muszáj most döntenie gondolj át és egy hét mulva irjon. Azt irta hogy szeret de nem lát sok esélyt a békülésre de át gondolja és 1 hét múlva ir. Szerintetek mi lesz belőle? Nagyon szeretem és nem akarom elvesziteni.

2015. jún. 20. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi. ennek már vége van.
2015. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De miért veszekedtek? Normál esetben én is veszekedős típus vagyok, de a párommal sosem tudnék, egyből megbánom, és lelkiismeret furdalásom lesz.

Elfogadás az alapja minden kapcsolatnak, meg hogy segítetek egymásnak, így lehet alapozni bármire.

De ne csak Te szeresd őt, hanem neki is éreznie kéne ezt.

2015. jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy ma mikor beszeltunk o is mondta hogy szeret csak hogy besokalt a veszekedesektol.
2015. jún. 20. 16:59
 4/5 anonim válasza:

Nem tudom ki dobott ki kit, de ha mar egyszer szakitott nem hiszem h vissza fog talalni hozzad, akkor se ha szeret.

De azert szurkolok! Ird majd meg, hogy kibekultetek-e!

2015. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én szakitottam vele. Volt már ilyen es akkor is kibékültünk csak most határozottnak tűnt de azt is mondták lehet hogy csak jót tesz az önérzetének és hagyja hogy teperjek kicsit mert inkább ő szokott.
2015. jún. 21. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!