Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megérdemli, hogy elmagyarázzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemli, hogy elmagyarázzam, miért akarok szakítani?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt. Igazából a szexen kívül semmi nem működött harmónikusan. Állandóan a volt barátnőjét emlegeti, sokszor bunkó velem, csak morog rám mindenért. Mindig akkor találkoztunk, mikor ő ráért, és addig voltunk együtt, amíg ő akarta.Elszállt a rózsaszín köd, tudom kihasznált, most szakítani akarok. Többször próbáltam elmondani neki, mi a bajom vele, de hatástalannak bizonyult minden beszélgetés..., lepereg róla minden.Mit tanácsoltok, álljak odébb, minden magyarázat nélkül, vagy sokadjára próbáljak lelkizni?
2015. jún. 20. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Állj elé, és mondd meg neki kerek-perc, hogy vége. Indokold meg, hogy miért és kész.

Ennyi. Aztán téma lezárva, elköszöntök és mindenki élheti a saját maga életét.


A lelkizést felejtsd el, ha eddig hatástalan volt, akkor ezután is az lesz.

2015. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felesleges, úgy sem fogja érteni, mert az egojától kettőig nem lát.
2015. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha ilyen hülye(már bocsi) akkor tényleg hagyd ott.

Mond meg neki, hogy ez és ez a bajod és ne keressen többet.

Rossz neked ez a kapcsolat, akkor nem is értem mire vársz még.

Őszinte vagy vele, de biztos előjön a bunkó dumával.

Jönnek majd az üres ígéretek és te maradsz mellette és ismét eltelik pár nyomorúságos hónap, majd megint szakítani akarsz és ismét jönnek az ígéretek.

Ki lehet ám bekkelni hosszú időt ilyennel.

A végén lelkileg összetörsz és a következő kapcsolatod sem lesz már tökéletes emiatt.

Nem akarlak leszólni, ez csak egy fikció, egy lehetséges jövőkép. Csakis a te döntésed, hogy ilyen lesz vagy esetleg másmilyen.

2015. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem csak állj odébb. De arra készülj fel, hogy mindenkinek úgy fogja beállítani, hogy te vagy a rossz, amiért csak úgy otthagytad őt és átverted.
2015. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe írnék egy levelet, arról, amit elszeretnék mondani, hogy legyen tartalék terv.

Aztán, ha már szántál rá 2 évet az életedből, csak megérdemli, hogy elmagyarázd. Szépen megpróbálnám nyugost körülmények közt elmondani, hogy azért szakítok veled, mert bunkó vagy..

Ha nem hallgat meg, szépen annyit mondj, hogy szakítok, nyomd a kezébe a levelet és pá. A te lelki ismereted tiszta marad, NE okozz magadnak lelki ismeret furdalást egy ilyen utolsó tetű miatt...

2015. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Mondd neki azt, hogy megcsaltad a Ferivel!
2015. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:
100%

A döntéseddel egyetértek, - ideje..

A lelkizés? - hát mire is mennél vele?

Mond el, ahogy ideírtad, szerintem tök korrekt, aztán cs... nem veszítesz semmit.

2015. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!