Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más, hogyan tette túl magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más, hogyan tette túl magát azon, hogy rájött csak pótláknak kellett, kihasználták?

Figyelt kérdés

Első párkapcsolatomon vagyok túl, ha valamit elrontottam mindig tepertem, hogy kibékítsem párom.. (Pl. véletlenül orrba rúgtam 69 közben, nagyon csúnyán megsértődőtt, s hiába mondtam,h nem direkt volt , ne haragudj, napokig nem tudtam vele beszélni, se hozzá érni,ha találkoztunk, többször kértem bocsánatot, tortát sütöttem mire megbocsátott stb.) Ha ő csinált valamit, pl. elment a haverjaival, amit a haverok aznap vagy néhány nappal előtte találtak ki, ahelyett, amit mi már 2 hete megbeszéltünk, megcsinált anynit, hogy bocsi,hülye voltam és vett egy csokit..De semmi mást, illetve van még csomó minden, de nem akarom,hogy egésznap ezeket olvassátok, tehát nincs összhangban, még az elején volt, hogy ő azt kérte léphessen be a facembe, emailjeimet lecsekkolta, híváslistát lekértem neki a mobilszolgálatónál, ő meg a töredékét sem.ha megbántott el volt intézve egy bocsánattal és,ha valami nagy baromság volt egy csokival..) Hiába síratm mondtam, hogy de tegye meg ezt, attól könnyebb lesz, nem tette, hagyta, hogy felöröljön az egész belülről, én már teljesen kivagyok, depressziós lettem, hogy nem lehet szeretni, semmit nem lehet megtenni, nincs önbizalam, mint Nőnek..)

Más ezen, hogy tette túl magát? teljesen kivagyok, egésznap sírok, holott vizsgáim vannak. (25 N, 30F az exem)4 éves kapcsolatról van szó, ennyi időbe telt, hogy felismerjem, mekkora egy barom vagyok én is, hogy hagytam a fejemre nőjőn az a szemét. Ha neki kellett volna békítenie az nem ment..

Most már felborult az a bizonyos pohár nem,hogy utolsó cseppről beszéljünk.


2015. jún. 20. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd megtanulod, hogy csak olyan embert szeress, aki téged viszont, vagy jobban szeret mint te őt.De addig semmit ne adj magadból, mig ki nem derül ez előtted.
2015. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég fájdalmas egy lecke :(
2015. jún. 20. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:
2 A leckék igen fájdalmasak szoktak lenni.De ha jó tanuló vagy akkor egy életre megemlegeted, és többet nem lépsz bele a csapdába.
2015. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg úgy érzem inkább apácának kéne menni.. Nem akarok semmi ehhez hasonlót
2015. jún. 20. 18:22
 5/8 anonim ***** válasza:
4 1-2 évig még igy fogod magad érezni, de utána jobb lesz..
2015. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez nem túl megnyugtató 25 évesen :(
2015. jún. 20. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:

úgy, hogy megerősítettem az önérzetemet. szörnyű érzés volt ilyen értéktelennek és jelentéktelennek érezni magam, és ennek véget akartam vetni. magammal foglalkoztam, körbevettem magam engem szerető emberekkel, fejlesztettem magam (suli, jövőkép, hobbik), és idővel javult az önbizalmam. a kulcs a függetlenség.

(a kihasználás röviden: első voltam neki mindenben, aztán megcsalt és összejött a régi szerelemével, akinek ő nem kellett tapasztalatlan kis nyomiként, de amikor már kigyúrta magát és kikupálódott, akkor összejöttek egy buliban.)

23L

2015. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen. Ez a jövőkép stb nekem is tervbe van már, szépen elkezdtem leírni,h miket akarok, ezt, hogyan tudom elérni s igyekszem a legegyszerűbbet elérni elsőre :)

A tökéletes pasit, meg majd remélem hozza az élet s értékesnek is fog találni.. :(

2015. jún. 21. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!