Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez jelent még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelent még valamit?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom 1 év járás után(hogy miért az nem releváns)de azt mondta barátok lehetünk és szeretne találkozni?Szerintetek ez jelent valamit?
2015. jún. 21. 14:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szeretem őt és azt mondta ő is engem mielőtt szakított volna
2015. jún. 21. 14:13
 2/11 anonim ***** válasza:

Vagy van valakije melletted, vagy talonba akar tartani. Mégse jött össze akiért kidobott. Hagyjad, had teperjen.

Lehet, hogy megbánta. Had érezze még jobban aztán dönts.

2015. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem ezért dobott mert van valakije más oka volt
2015. jún. 21. 14:26
 4/11 A kérdező kommentje:
De szerintetek ez a maradjunk barátok lehet az alapja egy újrakezdésnek?
2015. jún. 21. 14:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Veszélyes is lehet, általában nem működik, és nagyot sérülsz, ha elkezd csajokról beszélni miközben te szereted.
2015. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De az még rosszabb lenne ha nem lennénk barátok se mert egyszer szakítottunk már és utána másfél hónapig kb.élőhalottként éltem majd mikor újrakezdtük rendbe jöttem pszichésen egyébkébt 17/L
2015. jún. 21. 14:52
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet az öngyilkosság lesz a megoldás
2015. jún. 21. 14:53
 8/11 A kérdező kommentje:
Mert mindennél jobban szeretem
2015. jún. 21. 15:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Öngyilkosság 17 évesen egy fiú miatt??? Na ne hülyéskedj már. Ez most komolyan eszedbe jutott? Tudod mennyi ilyen lesz még? Ez az élet rendje rajtad kívül több százezer emberrel megtörtént már ez nem kell megölnöd magad, mert ő nem értékel. Most szakított velem a barátnőm 3 év után.

Nem fogom megölni magam, eszembe sem jutott. Üresség, hiány van. Mintha meghalna egy szeretted, csak itt még mindig ott a remény, hogy "visszahozhatod". Mindenkinek szar. Vagy volt már ilyen vagy lesz. Ha te szerelmes vagy szépen mond meg neki, hogy te szereted őt, nem akarsz a haverja lenni. Vagy úgy szeret mint nőt vagy sehogy. Ha aztmondja, hogy akkor inkább sehogy akkor ott a válaszod. Nem kell rajta agyalni, hidd el lesz ezer aki fut utánad. Tudom, hogy sablon, meg közhely, de ez tényleg így van.

2015. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó írtam privit:)
2015. jún. 21. 17:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!