Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csúnyán szakitottunk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyán szakitottunk de nagyon hiányzik. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

5évig voltunk együtt... mostanában én is elég kiálhatatlan voltam, rosszidőszakom volt:/ sokat veszekedtünk. Viszont ő meg facebookon szakított,ugy hogy szakitás előtt nálam volt és lefeküdtünk.. mégis csak neten közölte, és letiltott.

2 hetet vártam és egy másik adatlaprol irtam neki, az egészről a véleményem hogy mekkora bunkó volt és gyáva. Vissza is irta hogy igazam van,gyáva volt, nem ment a kapcsolatunk stb. Ez volt már 3 hete.

Szerintetek irjak neki onnan hogy hiányzik?:/ én tartanám vele a kapcsolatot mint barát. Vagy csak megalázó lenne irni?:/



2015. jún. 21. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd. nem ér annyit. 5 év sok idő, de ha arra se veszi a fáradságot, hogy normálisan szakítson, akkor nem vesztettél semmit.
2015. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20/L
2015. jún. 21. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerelemből soha nem lesz barátság. Csak barátságból lehet szerelem. Képzeld el,ha maradtok barátok...persze te szereted,és utánna jópofizz neki,és dicsérd az új párját,ha úgy alakul. Márpedig úgy alakul. Menne?
2015. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Volt régen 2 évvel ezelőtt egy szakításunk, hasonlóan viselkedtem mint ő. Annyi kivételel hogy én nem hazudtam, és nem használtam ki, hogy előtte lefekszem vele..

Viszont ő irkált, és mindig kérte oldjam fel..és már tudom hogy milyen érzés volt neki.

Amugy igen igazatok van, nem tudnám elviselni ha más nőről beszélne nekem.. én csak annyit tudok hogy nagyon hiányzik az életemből. Viszont akkor tényleg jobb ha ehhez hozzászokom:/

2015. jún. 21. 16:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem, de legyen tartásod. Nem szabad ilyen emberekre pocsékolni az idődet. A barátság meg hülyeség. Egyszerűen nem bírnád...

20/N

2015. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!