Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő múlva jönn rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő múlva jönn rá valaki hogy hiányzik az akivel szakitott?

Figyelt kérdés
Általában 1-2hét vagy több hónap?

2015. jún. 21. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ő szakít, akkor utána miért hiányozna neki? Maximum akkor, ha nem átgondolt szakításról van szó, de akkor szerintem akár már másnap is.
2015. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akinek volt hasonlóban része, az irja le hogy volt:)
2015. jún. 21. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Szóval szeretnéd ha visszajönne mi? :)
2015. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A szakításkor is tudtam, hogy hiányozni fog, de nem volt más megoldás.

7 hónap telt el.

Még mindig hiányzik. És félek, hogy sosem múlik el.

2015. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Seat toledo válasza:
Miért nem volt más megoldás?Mindig van választási lehetőség!
2015. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy összetett dolog volt, 4x futottunk neki. Érzések megvoltak, a feltételek nem... Tényleg nem volt megoldás.
2015. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal én szakitottam mert beleestem abba akinek MUTATTA magát de aztán kibujt a szög a zsákbol. Nem részletezem..

A lényeg hogy akkor mikor szakitottam vele fájt egy hétig aztán tökjol voltam 1-2 hétig, most megint sz@r. De lehet nem is ö hiányzik hanem hogy törödödjön velem valaki. Nem is tudom...

Van amikor valaki hiányzik nekünk de tudjuk hogy hosszu távon jobban járunk. Na ez ilyen helyzet. Ennek ellenére hogy hiányzik , ha keresne, akkor sem állnék le vele többet le.

L

2015. jún. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!