Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Smsben szakitott velem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smsben szakitott velem de vissza hallottam hogy hiányzok neki? (többi lent)

Figyelt kérdés

A barátnömmel 3 honapig voltunk együtt én voltam neki mindenben az elsö. Látszodott hogy belém zugott nekem is tetszett ö az elején. Viszont elkezdtem hanyagolni nem sok idöt töltöttem vele, volt hogy direkt kifogásokat kerestem hogy ne kelljen vele lenni. Igazábol igy volt kényelmes nekem, meg szeretem ha az van amit én mondok. Volt hogy elsirta magát és közölte hogy neki ez nem megy igy, de biztosra vettem hogy nem birna velem szakitani. Tévedtem. Kidobott egy sz@ros smsben. Most másoktol vissza hallottam hogy rossz neki meg hogy hiányzok neki de tudja hogy jol döntött. Viszont közben rájöttem (miota szétmentünk talizgattam másokkal is de olyan ri b a n cok meg könnyüvérüek meg nem kellenek) rájöttem hogy hiányzik. Viszont én nem fogom keresni miután smsben dobott. (állitolag azért mert nem akart elöttem sirni mégegyszer mert az megalázo) hogy érhetném el hogy keressen ö? Hogy rájöjjön hogy rosszul döntött?

24f a lány 19


2015. jún. 21. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Te nem érdemled meg ezt a lányt.
2015. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha csak hiányzik,hagyd. ha szereted,és tényleg ezt érzed iránta,keresd. De akkor törődj is vele.
2015. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkorrekt voltál a lánnyal, aki szeretett, és rád bízta a szüzességétől kezdve a lelkét is. Ezt érdemelte ember? Nőj fel, és keresd meg őt!
2015. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

A lány jól döntött, remélem nem fogja megváltoztatni a véleményét.

Nem érdemled meg ezt a lányt,azért a jövőben próbálj majd gerincet növeszteni, bár 24 évesen már nem lesz könnyű...

Mikor megláttam a kérdést,"Sms-ben szakított" gondoltam huh,ez elég genya dolog volt...aztán elolvastam a kiegészítést és megértettem.

Lehet túl korrekt volt veled a lány, elég lett volna,ha egy közös ismerősön keresztül megüzeni, hogy vége.

Én egy SMS-nyi pénzt se költöttem volna rád a helyében...

2015. jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én se pazaroltam volna rád azt az smst
2015. jún. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sehol nem írod, hogy szereted és valószínűleg nem véletlen így hagyd békén szerencsétlent és ne is próbáld meg elérni, hogy keressen, mert tényleg jobbat érdemel. Ha szeretnéd azt mondanám, hogy keresd mivel te voltál vele a szemétebb de így.... így ne
2015. jún. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem döntött rosszul hiszen jelezte a problémát, csak csukott fülekre talált nálad. Ne keresd, hagyd béké, nem becsülted meg eléggé. Ha meg most már úgy érzed, hogy meg fogod becsülni, neked kellene keresni (bár én nem tenném).

Ha 3 hónap alatt kifogásokat kerestél, hogy ne legyél vele, akkor sosem szeretted igazán és ezt érezte, azon kívül, hogy elég megalázó.

2015. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hagyd békén szerencsétlen lányt, így teszel neki jót.

Pff, szép kis pasi lehetsz, és még te várod el, hogy keressen téged...

2015. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!