Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak, akik több éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik több éves kapcsolat után elhagytátok a párotokat, mert meguntátok vagy ellaposodott a kapcsolat, később nem bántátok meg? Nem vágytatok vissza, nem hiányzott egy idő után a volt párotok?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom,hogy miután elszáll a rózsaszínköd,minden kapcsolat át alakul és jönnek a szürke hétköznapok.
2015. jún. 28. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Igazad van. De szerintem ezek fiúkák és nem férfiak.
2015. jún. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vissza is vagynak, azt sok esetben meg maguknak sem valjak be, nemhogy az elhagyott tarsnak. De ugyanez vonatkozik a kapcsolatbol kilepo nokre is.
2015. jún. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Általában nem bánják meg,mert addigra egy másik kapcsolatban vannak,ahol pont akkor tombol a rózsaszín köd :D
2015. jún. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az én volt párom is együtt élt egy másik nővel utánam,de csúnyán rá faragott.Probáltunk barátok maradni,de a részemről nem ment,mert még vannak érzéseim.Már 3 hónapja nem is beszéltünk,nekem még hiányzik,hiszen az életem része volt.Azért is tettem fel ezt a kérdést,hogy vajon a férfiak,mit gondolnak erről,mert mi nők máshogyan gondolkodunk.
2015. jún. 28. 10:07
 5/5 MolotovPunk ***** válasza:

Azért nem hinném,hogy a legutóbbi volt barátnőmnek hiányoznék.Pedig jól megvoltunk.Ezt ő is elismerte.

Mégis anno ő dobott engem.

Mondjuk az meg a másik dolog,hogy ha esetleg térden állva könyörögne,akkor sem engedném vissza már.


Akiket meg anno én dobtam,azok egyáltalán nem hiányoznak nekem.

Abban viszont igazad van,hogy nagyon sok kapcsolat el laposodik egy idő után...

2015. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!