Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi időbe telik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telik?

Figyelt kérdés
Tudom, ez teljesen egyéni dolog, inkább tapasztalatokra lennék kivancsi. Megpedig azzal kapcsolatban, hogy a szakítás ("Téged" küldtek el) után mennyi idő kellett elteljen hogy elkezdj vágyni egy társra? Tehát egy uj kapcsolatra?
2015. júl. 31. 21:06
 1/2 anonim válasza:

Ez teljesen emberfüggő szerintem. Valaki könnyebben elfelejti a másikat..próbál nem rá gondolni.

Szerintem pont szakítás után nem lenne helyhez illő,hogy már rögtön más kapcsolatba kezdesz bele. Hisz még alig szakítottatok. De mindenki máshogyan gondolja. Ettől magadtól rájössz mikor kell 1 új társ.

2015. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy Te mennyire szereted még.Tudod ha bármelyik fél szakít az amiatt van mert nem érzi magát elég fontosnak, szeretettnek a kapcsolatban.A szakítással az érzelmek még bennünk vannak, az nem mulik el 1-2-re. Ha szereted ne add fel, biztosan nem okkal küldött el.Ne add fel, keresd, mindig meg kell adni az esélyt egymásnak, a kapcsolatnak.Szerelemre fel!
2015. aug. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!