Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Teljesen uresnek erzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen uresnek erzem magam, mint aki kiegett sosem akarok ujra szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Mindent joerzest kiolt belolem az a diszno.Sosem fogok tudni megbizni egy pasiban se.

Mennyire elitelendo ha csak szexelek pasikkal,de erzelmileg nem engedem kozel magamhoz oket?


2015. aug. 1. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki szemét volt veled, részben az ő hibája is, igen, részben pedig a tiéd, mert hagytad.

Ha ekkora drámát csinálsz belőle és tönkreteszed miatta az életed, az már 100%-ban a te hibád.

Ahogy erre rájössz, esélyed van a változtatásra. Addig sajnálhatod magad, kihasználhatsz másokat, és lehet épp akkora disznó, mint amilyen más volt veled.

2015. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Óóó ez elmúlik, még túl friss minden.

De ha gondolod dugj fűvel fával.

2015. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik ez az érzés, ne aggódj. Egyébként ha ez segít, én nem ítéllek el, ha csak szexelsz a férfiakkal érzelmek nélkül.
2015. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem friss mar,de soha nem bizok meg masban ujra.
2015. aug. 1. 18:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyugi ha a megfelelő személlyel fogsz találkozni , akkor akarva akaratlanul beleszeretsz majd és meg fogsz majd bízni benne,

Ezt gysem tudod irányítani.

2015. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lenyeg, hogy ezt ne mondd a pasidnak. Nyugi, ugyse tunik fel nekik, h nem vagy szerelmes. Tudod: oleld meg nehasznor, csokok meg a szeretlek duma. A pasik is igy vannak ezzel. Igy jarnak nokkel. Szoval ne zavartasd magad! A bizalom? Eleg, ha Magadban bizol. N
2015. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Pszichoterápiàra gondoltál már? Komolyan, nem kötekedés. A múlt sérelmei miatt nem lépsz tovább. Ezzel magadon állsz bosszút. Tedd a helyére, ha kell, szaksegítséggel. Mert megérdemled, hogy szerelmes és boldog legyél!Tegyél érte! N32
2015. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
megértelek tudom milyen ha törődsz valakivel és szarba se vessz ,de ez nem megoldás hogy csak sexre tartasz embereket akkor legyél rosszlány vagy érted ,de érzelem nélkül meg fogod unni és boldogtalan leszel szerez és szeres valakit tudom hihetetlen de majd kihevered egy ilyen tag meg se érdemli hogy tönkre tedd magad még ha olyan lenne mint én de ez
2015. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy ujra felepitsd a bizalmat az kell, hogy megismekedj valakivel, aki segit ebben. Egy uj szerelem rendbe fog tenni, csak nem szabad felni tole es nem szabad elkapkodni. Szerintem ne szexelj csak ugy pasikkal, mert ez ronthat a jelenlegi allapotodon. Varj turelmesen es ha talalkozol valakivel akivel felkeltitek egymasban az erdeklodest, akkor adj eselyt neki.Szep lassan ugyan, de rendbe fogsz jonni.
2015. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, hogy igy kiégtél?
2015. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!