Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha úgy szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy szakított velem a barátnőm, hogy azt mondja szeret, de kell egy kis idő. Akkor Adjak időt, vagy nyomuljak?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakított azóta is beszéltünk mindig sírt, és azt mondja hiányzom és szeret, de kell egy kis idő. Most 3 hete nem keresem, mert nem értem. Keressem? Nyomuljak? Vagy hagyjak időt? Vagy hagyjam a fenébe? Szeretem nagyon, hiányzik nagyon. Azt posztolgatja, hogy ide megy oda megy, edz... (fiuk még nincsenek betegelve). Én akkor nem hiányzom? Vagy akkor kamu az, hogy szeret?

2015. aug. 2. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ő most nagyon jól érzi magát nélküled,ne égesd be magad hogy nyomulsz,vagy jelentkezel nála.Gondolhatod mennyire hiányzol neki hogy ha 3 hetet kibír jelentkezés nélkül.
2015. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

NE KERESD.


hasonló helyzetben voltam, és a nyomulással nagyon el tudod rontani... valószínűleg egy kis idő kell neki tényleg, ha látod hogy ide-oda megy barátnőkkel vagy egyedül akkor úgyse pasizik... szeretne kicsit magával foglalkozni.


esetleg ráírhatsz úgy mint egy barát hogy mizu hogy van hogy érzi magát, de ne nyomulj amíg nem ad rá jelet. max ha már beszéltetek akkor mondjuk 1 hónap után elhívhatod valahova, de ne akadj ki ha nemet mond.

2015. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Biztosra veheted, hogy a nyomulás teljes kudarc :)

Én ezzel tettem annó mindent tönkre. Ha tisztában azzal, hogy szereted, akkor most jobb, ha hagyod. Nehéz tudom....de kell, hogy érezze a hiányodat!

2015. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!