Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom elengedni az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elengedni az exem bele fogok rokkanni mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy egy hónapja szakított velem az exem és azóta nem tudom elfelejteni. Volt már ezelőtt 2 hosszu kapcsolatom de úgy érzem ilyen szerelmes nem voltam még. Folyamatosan azt a szorító, fojtó érzést érzem belül. Sírva kelek, sírva fekszem, egész nap rá gondolok és vele akarok lenni. Ennek a kapcsolatnak már 100% hogy nincs jövője ezért el kell felejtenem. 5kg-t fogytam már, étvágyam semmi. Hiába vagyok néha a barátaimmal de mikor egyedül vagyok legjobb lenne meghalni...Tudom hogy majd az idő segít meg lesz még barátom ezt mondja mindenki de ez jelenleg nem segít. Az a rossz hogy miután szakított velem néha beszéltünk majd másfél hétig nem írt, és mintha egy árnyalatnyival jobb lett volna, majd rámírt 2 napja újra és az új csajairól beszélt nekem, szóval rúgott belém mégegyet..mégjobban a padlóra küldött. Nem akarok új emberekkel ismerkedni mert senkit nem tudnék szeretni..Valakinek valami tanács?

18/L


2015. aug. 3. 02:34
1 2
 1/16 rézevőfiamór ***** válasza:
63%
Kezdj el tanulni valami nehéz nyelvet (pl. japán) és indulás egy boxklubba! A boxzsákra képzeld az exed arcát és üsd ahol éred! Meg fogsz lepődni milyen hamar túl leszel az egészen!
2015. aug. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért adod meg neki a lehetőséget hogy rádírjon?

Töröld mindenhonnan ahonnan csak lehet, titsd le, telefont ne vedd fel, ha sms-t írna, olvasatlanul töröld.

Drasztikus megoldás, de gyorsabban túl leszel rajta, ne szenvedj miatta.

Leszel még szerelmes, talász mást aki szeret.

2015. aug. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha jó idő lesz, menj a strandra és strandolj egy jót, élvezd!
2015. aug. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Én is ugyanilyen helyzetben vagyok,pedig az én kapcsolatomnak már fél éve vége..:( Tudom miről beszélsz..Még most is napi szinten sírok utána és egyszerűen nem tudom elengedni. Azzal tudom talán enyhíteni a fájdalmam,hogy kicsípem magam és elmegyek szórakozni és a sok bók kicsit jobb kedvre derít,meg ha a barátnőimmel elmegyek strandolni vagy egy jó kis vígjátékra a moziba. De egyébként itthon,egyedül borzasztóan fáj még mindig. :( 23/L
2015. aug. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 rézevőfiamór ***** válasza:
100%
Nem nyafogni lányok! Nem zokogni, nem önsajnálni egész nap a sarokban! Legyetek dühösek a fenébe is! Értékes, jó külsejű lányok vagytok, akiket ok nélkül tettek lapátra! Tessék magatokat jól kidühöngeni!
2015. aug. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Lányok, legyetek nők! Ne a rinya főleg egy fiú miatt. Szedjétek össze magatokat, nyár van irány ismerkedni és pasizni! Nem dőlt össze a világ, ne legyetek apácák!
2015. aug. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Egy hónap? Majd ha több másik srác után, pár év múlva is így gondolod akkor lehet aggódni rajta, pár hónap teljesen normális.


Bár én fiú vagyok, nekem van ilyen, lassan 10 éve volt egy fél éves kapcsolatom... én dobtam a csajt egyéb okok miatt, de a mai napig nem tudom magam túltenni rajta. Azóta sokkal igénytelenebb lettem, sörhast növesztettem és eléggé befordultam. Hiába próbálkozom bármivel, napi szinten eszembe jut, nincs olyan hét, hogy ne álmodnék vele, ha nagyon rákattogok majdhogynem a sírás kerülget néha, pedig volt sokmindenki azóta és jelenleg van egy 6 éves komoly kapcsolatom. Emiatt sokszor rosszul érzem magam és rendesen kihatással van az egész életemre.


Csak azért írtam le, hogy tudd, lehetne sokkal rosszabb is, egyenlőre fölösleges aggódnod.

2015. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Tanácsot szeretnél?

Senkit nem szabad jobbnak tartani, mint amire a tettei predesztinálják....mert ez átcsaphat egyfajta rajongásba és az köztudottan nem vezet sehová, mert full egyoldalú. Ha van annyira gennyes az exed, hogy az új Nőivel henceg, akkor semennyire nem tisztel Téged....és ha nem bántottad meg valamivel korábban(megcsalás,stb), akkor valószínűleg korábban sem tisztelt. Ez a viselkedés csak akkor indokolt részéről, ha törleszteni akar valamit Veled szemben.

Mit érzel most? Mi az ami hiányzik? Az érzés amit keltett Benned vagy a srác személye?

Gondolkodj el azon, hogy mire is van szükséged és aszerint cselekedj, ha boldog akarsz lenni, akkor olyan emberre van szükséged aki foglalkozik Veled és nem olyanra aki barátian a földbe döngöl!!!

37F

2015. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
4. válaszoló vagyok. Én próbálkozom tényleg,most is sok fiúval ismerkedtem össze. Beszélgetni tényleg jó velük,de amint valaki randit kér tőlem beparázok és az exem jut eszembe! Egyébként tényleg rengeteget járok helyekre,próbálo könnyíteni a dolgon,de nem mindig sikerül. :(
2015. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

1. Fácsén és minden más közösség oldalon kitörölni és letiltani.

2. Összes emailjét spamnak jelölni, így automatikusan törli őket a gép.

3. Mobiltelefonra olyan appot letölteni, ami blokkolja a hívásokat és smseket.


Ezután éldd tovább az életed és lassan elfelejted majd, hogy ismerted.

2015. aug. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!