Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mennyi az esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esély az újra egymásra találásra?

Figyelt kérdés
Egy hete szakított velem a vőlegényem akivel 2 évet voltunk együtt hatalmas szerelemben. Az utóbbi időben sok vita volt főleg miattam, elégedetlen voltam, bunkó voltam vele sokszor, elkenyelmesedtem a kapcsolatban. Ettől ő nagyon durván besokallt és elhagyott. Továbbra is állítja h szeret, hiányzom, de jobb ez mint az állandó vita, nyugalmat akar. Hajthatatlan bármit mondok neki.. 26 éves lány vagyok, ő 24.. Az is probléma volt köztünk, hogy én előbb szerettem volna családot mint ő, de ezt emiatt a szakítás miatt teljesen atertekeltem magamban, rajottem h ő a legfontosabb.. Hogyan tudnám visszakapni és bizonyítani neki, ha teljesen hajthatatlan?

2015. aug. 3. 14:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve még annyi, hogy ha most egy ideig nem beszélünk és utána esetleg meglepnem h találozzunk, annak milyen hatása lenne vajon?
2015. aug. 3. 15:03
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel!


Ha ő hajthatatlan, akkor nincs mit tenni. Ez van. Minden egyes problémát normálisan meg tudtatok beszélni?


Nem vagyunk jósok, hogy meg mondjuk, hogy mennyi az esélye! MINDEN CSAK RAJTATOK MÚLIK, MÁSON NEM!


Egyébként meg tök fölösleges ez a "hogyan tudnám visszakapni" szöveg, eddig kellett volna bizonyítani, a megtartásban. Az, hogy nem sikerült megtartani? Hát így jártatok. Nem akkor kéne kétségbeesni, mikor már beleestetek a szakadékba, hanem még előtte és akkor kéne a nézeteltéréseket megoldani és javítani!

2015. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt vallom, egy kapcsolat, ha odáig fajul, hogy két fél ezt házon belül, tehát a kapcsolaton belül nem tudja rendezni az gond. Akkor sok olyan alapvető dolog hiányzik a kapcsolatból ami végül egy hosszú és boldog élethez vezetne.

Általános mondás, sokszor akkor jövünk rá mennyit veszítettünk, amikor elvesztettük azt a valamit.

Szerintem hagyd békén.


Az elkényelmesedett embernél kevés rosszabb van egy kapcsolatban. Senki sem a másik csicskája és nem is akar normál esetben az lenni.


A férfiak nagy része egyszerűen hanyatt homlok menekül az ilyen kapcsolatokból de szerintem a nőket is megviseli.


Nem hiszem, hogy van rá reális esélyed, hogy visszakapd. Úgy tűnik, a vőlegényed szorzott osztott és szépen letisztázta magában, hogy veled ő nem tudna hosszú távon együtt élni, rámenne minden.


Az mindenesetre érdekes, hogy 2 évet voltatok együtt és már el vagy jegyezve. Nem volt túl bölcs döntés ez tőle.


Ez a bizonyítás is olyan, hogy akkor az emberek disztingválnak egy darabig, de ha neked alapszemélyiségedből adódik, vagy az ő személyisége erősíti fel a te rossz tulajdonságaidat, nem tud téged kezelni, akkor ez a dolog x idő múlva úgyis megismétlődne.


Van ez így.

2015. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából amiatt nem megy h elfogadjam h vége mert azóta is mondta egy csomószor h szeret stb.. akkor hogy tud nélkülem élni és így aggyal dönteni?
2015. aug. 3. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Az nem korrekt tőle, hogy hajtogatja, hogy szeret. Még ha így is van, akkor sem kell mondogatni ilyen eset után. Amúgy szerintem az már nem olyan szeretet mint amilyenre te gondolsz, hanem esetleg emberi kötődés még hozzád.


De nem kapcsolati érzelem.

2015. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha valóban szeretett,szenved szakításotok miatt.A fájdalomra egy jó orvosság van:a méz.A szeretet méze.Ha azt kifejezed neki,az általad okozott sebek fájdalma enyhűlni fog.Óvatos bizalomba férkőzés,helyreállítás kezdődhet.

A te embertípusodról van fogalmam,de szerelmedéről nem sok fogalmam van.Ha ismerhetném,segíthetnék a szeretet kifejezésének eszközeiben.

Megváltozni kevés esélyed van,de megtaníthatod őt hatékonyan,kevés surlódással bánni veled.

2015. dec. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi férfiak,boldoggá akarjuk tenni azt a nőt,akit szeretünk testi,és szellemi értelemben is.Ha ebben rendszeres sikertelenséget tapasztalunk,másik boldogítnivaló után nézünk.Aki ebben folyamatos kudarcainkat okozta,igyekszünk elkerülni akkor is,ha szeretjük.A frász kerülget az ismételt boldoggátevési kísérlet miatti várható újabb kudarcok veszélyétől.
2015. dec. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!