Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan vészeljem túl? Belészer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vészeljem túl? Belészerettem.

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt régóta. 1 hónapig randiztunk,azóta további 2 telt el. Én időközben megszerettem ami nálam sokat jelent hisz egy szörnyű kapcsolat után most először keltett bennem 3 év után bárki is reményt. Viszont el kell válnunk, mert ő kiköltöz ik Norvgiába. Sikerült a munka aminek persze nagyon örülök, de ennyi idő alatt nem lett szerintem annyira erős a kötelek köztünk illetve megbeszéltük hogy egy parkapcsolat így nem működne. Egyetemista vagyok én nem hagyhatom itt a tanulmányaimat, ő pedig évi egyszer szándékozna hazajönni.

Úgy érzem megint visszaestem, és képtelen vagyok újra kialakítani egy kapcsolatot bárkivel is. Az élet mindig elvesz tőlem mindenkit. Mit javasoltok? Mit tegyek? Hogyan? Már most nagyon hiányzik pedig el sem ment még. Szemét vagyok hogy valahol azt kívánom bár ne sikerülne valami okból mégse kijutnia?


23L


2015. aug. 4. 14:58
 1/1 TallandThin Boy ***** válasza:
Hát remélem nem 3 év, de valamennyi idő el kell megint teljen, hogy túl lehess rajta.
2015. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!