Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Adjak neki még egy esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki még egy esélyt vagy hagyjam és felejtsem el?

Figyelt kérdés
párommal 6 éve együtt vagyunk és az utóbbi másfél évben nagyon megromlott a kapcsolatunk, nem foglalkozott velem mindig próbáltam vele megbeszélni, hogy mi nem jó mi a baj min kellene változtatni és hogy ő is mondja el min kellene változtatnom mi a baja stb stb...de neki mindig minden jó volt és ő is mindig csak egy ideig változott és minden a régi volt, nem mentünk sehová és én már a szexet se kívántam vele. Szakítottam vele de ő azóta is keres és igéri hogy én leszek neki az első és hiányzok adjak neki még egy esélyt, nekem azóta van egy új barátom ő szerelmes belém nagyon jó vele mindent megad, szeretet törődést, de én még nem vagyok belé szerelmes, jó vele de nem olyan mint a volt párommal az elején. Szerintetek mit kellene tenni és választani?

2015. aug. 4. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Az elejét mintha én írtam volna, annyi különbséggel hogy mi nem szakítottunk.

Én azt mondanám, hogyha már van egy új párod, akkor maradj vele, nem véletlenül lett vége a másikkal. Adj időt hogy kialakuljon az érzelem és ami fontos hogy ne ugyanazt akard átélni mint a régivel.

2015. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak még vannak érzések a régihez...de viszont az újhoz is :(
2015. aug. 4. 15:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Maradj az újjal, nem érdemelné meg, hogy dobd a régi miatt. Amúgy is tudod, hogy az emberek nem változnak, csak ígérget a régi. Változott volna, amíg együtt voltatok.
2015. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van, de közbe úgy bánt mégis hogy én mondtam ki amúgy sose bántott semmivel csak éppen nem törődött velem....:(
2015. aug. 4. 15:59
 5/8 anonim válasza:
Van, hogy csak akkor döbbenünk rá, hogy mennyire kell az a valaki mikor már elveszítettük. Én hiszek abban, ha igazán szeret az előző párod, akkor képes máshogy cselekedni és változni érted :) Én beszélnék vele:)
2015. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Amúgy pedig! Komoly kapcsolatba keveredni szakítás után....sosem vezet jóra szerintem.

De biztos itt is vannak kivételek 😊

2015. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem,nem véletlenül nem tudod elfelejteni,gondolom szereted...még egy probát megér ,szerintem bizos felismerte a hibáit és változtat rajta,érted
2015. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jackson666 ***** válasza:
Maradj a égi párodnál ha szeret megmutatja neked ezek után és fog veled.törödni jobban mint a mostani párod. Ne hagyd el a régi párod!!!
2015. szept. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!