Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért érzem ezt? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Nem tudom mit érzek.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom mit érzek, szerettem-e vagy nem. Sokat beszélgetünk erről, és sokszor meg próbáltuk már. De mindig az van hogy veszekedünk. Úgy érzem hogy most mást nem tudnák, el képzelni párkapcsolati szinten. Fájna az is ha mással látnám. Mikkor a barátaimmal vagyok minden rendben, de utána azon gondolkozok hogy írjak-e neki. Nem érzem hogy fájna amiért szakítottunk , de kicsit jó lenne ha itt lenne. De tudom hogy akkor párnapig minden jó majd megint veszekedünk.

2015. aug. 4. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sem tudom mit érzel.
2015. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hidd el! Még akárhogyan is lehet!
2015. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!