Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes lányok eldobnak hozzájuk külsőleg túl jó pasikat, csak azért, hogy azt érezzék ezt ők megtehetik?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 17:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Amelyik pasi úgy gondolkodik, hogy "külsőleg túl jó", az belsőleg általában egy hulladék. :D Ez lehet az oka.
2015. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

hát nem, például nekem volt egy nem túl szép barátnőm , úgy bántam vele mint a hímestojással és előállt egy ilyen szöveggel, hogy hozzám egy szép lány illik inkább meg hasonlók közben kiderült, hogy van neki egy másik kanja

pedig nem túl szép nőről beszélünk. maga módján az...de na tizes skálán ha a 6-ot megüti

2015. aug. 5. 17:21
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Pont erről beszélek. Volt egy barátnőd, és saját magad sem találtad szépnek? Miféle ember vagy te?
2015. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy neked a 6-ot ütötte meg, de ő ebből semmit nem vett észre, mivel mások szépnek tartották.. tudod a szépség relatív. Ha dobott téged egy másikért, nyilván nem szeretett eléggé. Akit szeret az ember, azt nem dobja csak azért, hogy az egóját növelje, senki sem a maga ellensége, ez elég buta elgondolás. Akit nem szeret, azzal simán megtehetik egyesek, sőt, akkor jönnek a "túl jó vagy hozzám" és hasonló szövegek is.
2015. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Efölött pedig el is siklottam, pedig tényleg.. milyen párkapcsolat már az, ahol a férfi túl szépnek tartja magát a nőjéhez? Ilyen hozzáállással én is úgy gondolnám, keressen magának tetszetősebbet, főleg ha akad olyan, aki szépnek tart, és nem vár külön elismerést azért, amiért velem méltóztatik lenni.
2015. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A kinézetnek általában semmi köze ahhoz ha elhagynak valakit, max erre fogják mert nem merik az igazat közölni, nem akarnak megbántani.
2015. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
74es nagyon tolja a feminim szoveget, en szerettem annak ellenere is ahogy kinezett. Mindenki azt mondta, hogy ronda hozzam, a baratnoi az en barataim mindenki kulso szenlelok is. Nem ertem mit lehet tulgondolni ezen es belatni az igazsagot.
2015. aug. 5. 17:53
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Először is, ki az az idióta, aki saját magához méricskéli a másik külsejét, és ilyenek alapján dönt?

Másodszor pedig, ha xy eldönti, hogy külsőleg túl jó hozzám, akkor nekem kötelező a lábai előtt heverni? :D


Én ugyan - értelemszerűen - nem méricskélem magamhoz a másikat, de utasítottam már el olyan pasit, aki nagyon tetszett külsőre, viszont nem éreztem jól magam vele, nem éreztem iránta semmit. Ez ilyen.

2015. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Komolyan nem értelek benneteket. Vagy az a baj, hogy a külsőre hajtunk, ha kiderül, hogy mégsem akkor meg azt hiszitek, büszkeségből, mert megtehetjük elhajtjuk a jó pasit egy bénábbért. Hát komolyan mondom, a mai pasiknak káposztalé van a fejében agy helyett...

És mi az, hogy hozzád képest nem szép? Ha nem találtad szépnek minek voltál vele? Hogy lehetsz ennyire felszínes? Nekem sosem jutna eszembe azt nézni, a másik hozzám képest szép vagy csúnya, mert ez lényegtelen.


Ha azt hiszed, hogy azért dobott mert túl szép vagy hozzá, akkor a belsőddel súlyos gondok vannak. És ezért dobott.

2015. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Őszintén szólva én sem akarnék egy olyan pasi mellett megmaradni, aki magához képest rondának tart, és ezt még meg is tárgyalja a haverjaival meg az én a barátnőimmel.


Akkor más sokkal inkább egy átlagos külsejű pasi, aki szépnek lát, és örül, hogy ilyen barátnője van.


És akkor még csak a külsőről beszéltünk, nem az emberi értékekről.

2015. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!