Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt barátom haverja csinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom haverja csinál egy kis összeülős estét, és engem is meghívott, de ott lesz az exem is? Ti elmennétek?

Figyelt kérdés

Szoval a sztori az, hogy a baratommal kb. egy honapja szakitottunk 2 ev utan. Sokat veszekedtunk, nem mukodott mar, de nem haragszunk egymasra. Mar nem szeretem. Vagyis neha neha ramtor a hianya, de elvagyok nelkule.

szoval.... Van egy haverja akit mar regebb ota is ismertem meg mielott osszejottem volna exemmel es a szakitas utan ramirt hogy hogy vagyok meg ilyenek. Aztan mondta hogy lesz egy bulija es szeretne engem is meghivni. Persze ott lesz exem is, de ez a fiu megkerdezte ot es azt mondta nem zavarna ha elmennek. En nemet mondtam de most gondoljodok rajta hogy attol siman elmehetnek.

Csak most meg bevagta nekem exem haverja hogy a bulija lehet nem is nalla lesz, hanem volt baratomnal... nemtudom, elmenjek-e...



2015. aug. 5. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
én elmennék de ezt neked kell eldönteni
2015. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak kivancsi vagyok masok valaszara is :) de koszi a "segitseget" :)
2015. aug. 5. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:

erre nem lehet valaszolni


van egy exem, akivel a mai napig "imadjuk" egymast

nagy szerelem volt, aztan o inkabb visszament az exehez es velem szakitott, en 1 evig sirtam utana majd megenyhultem es azota joban vagyunk, o kozben elvette azt az exet, van ket pici gyereke en meg 8 eve boldog kapcsolatban

Ha ez az ex lenne ott siman elmennek mert joban vagyunk.


Van egy masik exem, aki szamomra az elso ferfi volt eletemben, 3 ev utan en szakitottam vele mert mar nem szerettem es vagytam az ujra. O megkert hogy soha ne keressem tobbet. En ezt tiszteletben tartom, ugyhogy kerulom hogy talizzak vele.


Van egy 3. exem, akivel amolyan mindent elsopro viharos se veled se nelkuled kapcsolat volt, nehany honapig, ott szinten en szakitottam de o nagyon rosszul viselte. Azota neki is van feleseg/gyerek, de en meg mindig tartok tole, hogy mit valtana ki belole ha latna, ugyhogy ot is kerulom.


Neked kell tudnod, hgy milyen a kapcsolatod az ex-el, mit fog nyujtani a buli amit kar lenne kihagyni, stb.

2015. aug. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elmennek:)
2015. aug. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ...

Azt sem tudja hol rendezi a saját buliját. Nekem ez kicsit már furcsa. :D

Aztán kik leszenek egyáltalán ott? A végén kiderül, hogy csak az ex meg te... Hoppá. (megtörtént eset) Ilyen kamu újra összehozós buli meg annyira nem hiányzik gondolom.


Szóval én nem mennék, addig biztos nem, amíg nem bizonyosodok meg róla, hogy lesz ott más is. De ettől még te mehetsz. :D

Majd írj, hogy mi lett a vége!

2018. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!