Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tehet egy szerelmes nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy szerelmes nő?

Figyelt kérdés
Mennyit számít egy férfinak,hogy a volt kedvese még mindíg szereti és bármit megtenne érte? Szánalmas, ha egy nő érez így? Lehet valamit tenni egy úgy,hogy a méltóságát ne veszítse el?

2015. aug. 6. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet. Méltósággal továbblépni. Mit kéne számítania, hogy még mindig szereti, ha ő nem szereti viszont? Szánalomból, sajnálatból menjen vissza hozzá? Nincs mit tenni, tovább kell lépni.
2015. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ,mennyi idő után és milyen kapcsolat volt?
2015. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szép és boldog kapcsolat volt. Egy ostobaság vetett véget hirtelen a kapcsolatnak.. Hetek teltek el azóta
2015. aug. 6. 11:30
 4/11 anonim ***** válasza:
És lehet tudni mi volt az az ostobaság?
2015. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sajnos bizalmatlan voltam, pedig nem kellett volna. :(

Ezért összekaptunk és én egyből kimondtam, hogy vége.. minden gondolkodás nélkul.

2015. aug. 6. 11:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Mármint nem bíztál meg benne? Vagy magadban nem bíztál? És mennyi ideje voltatok együtt?
2015. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Benne nem bíztam úgy, ahogy kellett volna

Másfél évig voltunk együtt. Most olyan mérges rám, hogy nem is szeretne beszélni velem, amit valahol értek :(

2015. aug. 6. 11:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Mikor lett vége? Mostanában? Mert ha igen akkor lehet,hogy elmúlik a harag. Ha régebben akkor nem biztos,hogy rendbe lehet hozni.
2015. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Úgy kb 1hónappal ezelőtt

Gondolom, hogy mekkorát csalódott bennem :(

2015. aug. 6. 11:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Elöször is Te küldted el melegebb éghajlatra szoval ne is csodálkozz!

Másodszor hivd fel! Találkozz vele személyesen(ha lehetséges) és kérj tölle Bocsánatot!!! Mond el neki,hogy mit érzes és,hogy mennyire is fontos Ö neked!

Sok sikert!Hajrá

2015. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!