Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A vőlegényem 9 év után, egy veszekedéssel eltöltött éjszaka utána, azt mondta, hogy szakítani akar. A veszekedés oka, hogy a munkahelyén egy nővel elég közeli barátság(?) alakult ki és ez nekem nem tetszik és ezen ment a vita már 2 hónapja. (Alapból nem vagyok féltékeny típus, de itt nagyon belölről éreztem, hogy valami nem stimmel, elmondása szerint "csak" bejön neki a csaj, más nem volt (legalábbis amíg együtt voltunk).

A veszekedés után teljesen megváltozott (előtte pár órával még aranyos volt, jövőbeli dolgokról beszélgettünk) és mostmár 2. napja olyan velem, mintha teljesen idegenek lennénk, nem lehet szólni hozzá, csak azt hajtogatja, hogy a szakítást akarja.

Mivel nemrég költöztünk egy idegen városba, nem megoldható, hogy azonnal szétcuccoljunk. Annyira tanácstalan vagyok. Menjek vagy maradjak? Érdemes még ilyen helyzetben kivárni?



2015. aug. 8. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben... valószínűleg bűntudata lehet, mert ha nem is történt több, azért nem bánta volna... és a legjobb védekezés a támadás (mármint az érzelmileg éretlen embereknél).

Én amondó vagyok, hogy ha így reagál erre a helyzetre, nem érti meg az érzéseidet, inkább még ő támad, akkor nagyon nincs értelme folytatni.

Ahogy írtam, voltam ilyen helyzetben... én megbocsátottam. Sajnos. Ugyanis újra és újra megismétlődött az eset, a munkahelyi flörtölgetés, és persze még én voltam a hibás...

Aztán miután szakítottunk, össze is költözött azzal a kolléganővel, akivel állítása szerint "csak barátok" voltak...

2015. aug. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!