Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ragaszkodik nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodik nagyon sok nő az exéhez, akivel sok ideig volt együtt (3+ év legalább)? Miért az új pasi, aki szerelmes lesz a nőbe, issza meg a levét?

Figyelt kérdés
Már kétszer jártam így. Szerettek, de nem úgy, mint én őket. Ők még mindig az exhez ragaszkodtak titkon. Mikor kiadták az utamat, akkor már másik héten az ex-el voltak. Mindezt 24 feletti nők művelték velem, tehát nem tinilányok. Nagyon megviselt a legutóbbi, öngyilkosság is megfordult a fejemben. Most azon vagyok, hogy ha börtön lesz a vége, ha nem, vissza akarom szerezni a nőt. Ha kell az életem árán is, átgázolni a pasiján, aki visszacsábította tőlem. Tőlem, akitől rengetek szeretet kapott (most megzakkantam és azért beszélek így, hogy kárt okoznék a pasijában), a párja, aki eddig is csak kihasználta, de az a nagyvilági, magabiztos partyarc.
2015. aug. 9. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Értem a problémád, mert jogos a felháborodásod, de te meg papucs vagy!
2015. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az vagyok, igen. De ha nincs jobb?
2015. aug. 10. 00:00
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem tudod látatlanba megugrani azt a szintet amit az EX képviselt, akkor semmi esélyed nincs. Ha valaki nem tudja lezárni magában a múltat és folyamatosan nosztalgiázik, azzal nem érdemes vesződni,mert teljesen értelmetlen. Az ilyen kapcsolatokban a harmadik fél csak ad és szinte semmit sem kap cserébe.....gyakorlatilag egy pótlék.

Nem szabad foglalkozni ilyen Nőkkel,mert ha segíteni próbálsz rajtuk akkor soha nem fogják megérteni, hogy az a hajó már elment és a következőről is könnyen lekéshetnek.

37F

2015. aug. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

"Miért az új pasi, aki szerelmes lesz a nőbe, issza meg a levét?"


Mert az új pasi nem elég eszes ahhoz, hogy tudja azt a nyilvánvaló dolgot, hogy a gyászmunka hosszú idő, és összejön egy olyan nővel, aki a szívében foglalt.

2015. aug. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
30%
Hm. Elöszöris ne legyél buta. Egy csajnak sem kell a sajnálom magam, öngyi leszek lelkileg instabil pasi. Egy elvetemült,aki akár másban vagy magában képes lenne kárt tenni meg pláne nem. Itt benned is van hiba, elöször magaddal legyél rendben aztán nem fogsz olyan nő után rohanni,aki mást akar, mert lesz önbizalmad. Tehát mire magadat feltornázod, már szerelmi bánat sehol.
2015. aug. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ja, és igen egy hosszabb kapcsolat után van úgynevezett gyász idő,ahogy azt már írták nálam 1,5 év volt 5éves kapcsolat után. Tehát tapasztalatból írom, míg ő szereti v. Nincs túl rajta fölösleges foglalkozni vele, legyen az exe bármilyen.. Az én volt pasim se volt százas még is vissza mentem hozzá vagy 3x. Senkire nem hallgattam, majd magától rájön ő ő is. De azt se várd meg, sőt vissza se fogadd legyen méltóságod. És ne égesd be magad, legyél magabiztos és büszke.lehet h rossz még,de elmúlik.
2015. aug. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert sok nő van, aki hülye a mai világban. Némelyiknek tényleg szó szerinti IGÉNYE, hogy a pasi megalázza, kihasználja, undorítóan viselkedjen vele és aki meg normálisan foglalkozna vele, akitől kaphatna szeretetet, odafigyelést, törődést, az meg nem kell.


Ilyen nőre teljesen felesleges bármiféle energiát is pazarolni szerintem.

De ha te képes vagy valakiért ilyesminek kitenni magad, ha ennyire hülye vagy, hát csináld.

Úgysem fogja a nőt érdekelni, h mi lesz veled. Biztos marhára meg fogja érni a fáradozást.


30N

2015. aug. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Felejtsd el ezt a nőt!

Az elején derítsd ki legközelebb,mikor megismersz valakit,mikor volt utoljára kapcsolata,sokat beszél-e az exről,esetleg összehasonlít téged vele,akkor gyorsan lépj le,mielőtt szerelmes leszel.

2015. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!