Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan "szakítsak" e-mailben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "szakítsak" e-mailben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nem is járunk, így nem igazán szakítás, csak kétszer randiztunk eddig. Ő nagyon szeretne még velem találkozni de én nem tudok vele egy párkapcsolatot elképzelni.

Vannak bizonyos jellembeli problémái, nem igazán lehet hinni neki mert mindig viccel, és ha elkapja a dühroham akkor tör-zúz. Ezt onnan tudom hogy elmesélte. És ekkor döntöttem hogy nem kérek belőle többet.

Viszont megbántani sem szeretném plusz azt sem szeretném ha elborulna az agya.

Nagyon szerelmesen nézett rám a második talin én meg annyira nem szeretek megbántani senkit...

Mit írjak neki?


2015. aug. 31. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
e-mailban a retardáltak és a degeneráltak szakítanak.
2015. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:

Ez nem szakítás,ha úgy vesszük még belefér...bár a telefon is jobb lenne.

Mondd meg,hogy nem érzed amit kéne,ezérr nem szeretnél többször találkozni.

2015. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:
*t
2015. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van abban, hogy mailben szakítani nagyon alja dolog. Másrészt nem jártok, szóval amikor legközelebb hív, mondd meg, hogy nem szeretnél több randit és kész.
2015. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
F.aszbukon "unfriend", és kész is vagy.
2015. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!