Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni a szerelmem és vissza szeretni a férjembe?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Hazudsz önmagadnak. Miért kellene visszaszeretni?
2015. szept. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hopp. na ez kellemetlen :( szerintem probald meg ujra a ferjedben keresni azokat a dolgokat amikert az elejen bele szerettel!
2015. szept. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudnám elképzelni hogy "parancsra" visszaszeressek valakibe. Persze ha anyagi és egyéb dolgok miatt akkor jellembeli problémák vannak sajnos... :(
2015. szept. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ilyen nalam is volt majdnem rament a hazassagom.Nekem ugy sikerult h elkerultem,minden kapcsolat megszakadt es elkezdtem a ferjemre fokuszalni.Ido kellett hozza de sikerult vosszahozni a reg elfeledett erzeseket és nyilvan nincs langolo szerelem 5 ev utan de annyi van h elmondhassam azt h boldog vagyok.


Ettol fuggetlenul a szerelmem minden egyes nap eszembe jut,de mar tudom h Jo dontest hoztunk.

2015. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gyerekek miatt úgy érzem vissza kell valahogy szeretnem.
2015. szept. 3. 09:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Váltsatok életmódot, lakhelyet. A panel megöli az érzelmeket.
2015. szept. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolj azokra az időkre, amikor beleszerettél, a szép emlékekre, meg írd le egypapírra, hogy mik a párod értékei, mert gondolom, azért csak vannak ilyenek, és olvasgasd. :)Arról nem beszélve, hogy jó lenne, ha megbeszélnéd vele, mi vezetett ide, azt, hogy ő mit érez, és próbáljatok pld. randikat összehozni, ha rajta nem múlik, pld. oda, ahol régen találkoztatok ,meg ilyesmi. Neked is akarnod kell, de nem úgy, hogy muszáj, hanem, mert én szerettem ezt az embert, és meg kellene keresnem benne a szeretni valót.
2015. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok.


Ja, hogy hogyan lehet elfelejteni? Ne gondolj rá, és ez nem vicc. Legalább próbáld meg. Ne a vele töltött szép időkre gondolj, hanem a férjeddel töltöttekre.

Amúgy a házasság olyan, mint a virág, ha nem gondozzátok, tönkremegy. A férjednek is lehet, hogy tenni kelle érte, én nem tudom, mi a helyzet, próbáld ezt is megbeszélni vele.

2015. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Kiszeretni talán úgy lehetséges, hogy figyeled őt, hogy mi az, ami kevésbé tetszik benne - miközben figyelsz arra, hogy ne azt nézd, ami tetszik benne. Pl.: Ne gyönyörködj a szemében, hanem mondjuk figyeld, hogy a körmében mi olyan, ami nem teszik.

Beleszeretni pedig talán úgy lehet, hogy pont fordítva csinálod.

Ez a második a férjed felé lehet kicsit nehezebb, hiszen gondolom az első módszert tetted eddig vele kapcsolatban. Emiatt hidegültél el.

2015. szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak próbálj meg szeretni, fizikailag és érzelmileg is.

Minden emberben van ami szrethető.

Biztos a férjedben is van sok ilyen.

(Néha még a börtönökben forgatott filmekben , a kőkemény bűnözők, gyilkosok is szimpatikus arcukat mutatják, sok ember szimpátiáját elnyerik, pedig tudjuk kik és mijenek.

Hát akkor egy családapában biztosan van sok szimpatikus tulajdonság, amit egy idő után már észre sem vesz az ember..)Koncentrálj ezekre, és talán....

De kár volt idáig jutnod, idáig elmenned.

Vannak utak amik zsákutcák, és visszafelé sem vezet sokszor út....

És az ember ott maradhat könnyena sötétben, eltévedve, egyedül.

2015. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!