Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Pár hete mentünk szét, de megegyeztünk hogy barátok maradunk. Azóta minimális kommunikáció volt csak, egy-két üzenet Facebookon. Erre ő naponta többször szomorú képeket tesz ki az idővonalára, mintha rám célozna minden ilyen képpel. Pl. aki igazan szeret az blablabla, meg hasonlók. Volt ennél konkrétabb is, de azt nem írom ki nehogy felismerje valaki. Ez csak azért érdekes, mert ő hagyott ott engem, nekem kéne ilyeneket postolni nem neki. Nem értem mi célja ezzel, de engem zavar hogy így le van törve. Beszélnem kellene vele személyesen?

2015. szept. 3. 12:39
 1/7 anonim válasza:
100%
Valószínűleg a közös ismerőseitek közt sok olyan lehet, aki nem úgy tudja, hogy ő szakított, hanem fordítva. Így a szemükben te leszel a gonosz.
2015. szept. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre nem gondoltam. Mondjuk nem hinném hogy képes lenne ilyesmire. Ahhoz meg még túl korai lenne, hogy máshoz szóljanak ezek az "üzenetek".
2015. szept. 3. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nevezik ÖNSAJNÁLTATÁSNAK...

Nem akarok durva lenni, de én már fbn is töröltem volna...

2015. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
beszelj vele hogy mi akar ez lenni, hisz o szakitott...
2015. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a csudába. Ideiglenesen tiltsd le, és kész. Majd feloldod, ha túl vagy az egészen. Ha nincs fb, akkor normál esetben nem is találkoznál vele. Nem? Akkor sokkal egyszerűbbé válna a továbblépés is. Viszont van fb, ismerősöd is, így naponta kell ezekkel a semmitérő üzenetekkel találkoznod, ami viszont felesleges.
2015. szept. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TatyóKirály ***** válasza:

Mert szomorú. De ettől még tiltsd le.

Az én exemet nekem kellett vigasztalni, miután szétmentünk, mert mindenre és mindenkire volt ideje, és bőgött a telefonba, hogy nem fog sehol találni még egy pasit, aki ennyire szereti.

A nők furcsák, sokszor nem elég nekik az, ha szeretik őket, bár pontosan tisztában vannak vele, hogy mit vesztenek ha lelépnek onnan. Ők maguk se tudnák megmondani.

2015. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Szerintem is nagyjából ez lehet a helyzet. Letiltani egyelőre még nem fogom, hagyok neki még egy kis időt hogy összeszedje magát. Köszi a válaszokat :)
2015. szept. 4. 16:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!