Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szertetett egyáltalán? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szertetett egyáltalán? Vagy csak beteg volt? Ennyi pánikroham és az exek rám vetítése után - ami a másfél évünkből jó fél évig tartott, szakítottam vele. Négy hét alatt szerelmes lett másba és már járnak.

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, külföldről, tervező. Másfél éve jöttem össze egy lánnyal, aki a "kérdés" pillanatáig nagyon közeledett felém, majd a "kérdés"-re nem adott igen/nem választ, de összejöttünk. Egyre ijesztőbb játszmákat és szivatásokat kezdett csinálni, közben kiborult és a "pszichopata" exeit látta bennem. kiderült,hogy régebben démoni megszállásai voltak, állatkínzás gyerekként, de egy értelmes és odaadó csajról votl szó ha nem volt épp ilyen lelkismeretlen durvasági rohama. Nagyjából az exek 5hónapig folyamatosan előjöttek a legszebb pillanatokban is. Nekem az elejétől úgy tűnt,hogy nem szeret, de a közös barátok mindig elhitették velem, hogy dehogynem. Tudni kell, hogy szeretett manipulálni, és hazugságokat is terjesztett rólam, kibeszélte a fizetésem stb. Az exek után én lettem kevés, mert egyszer már nem adtam neki kölcsön. Végül az én stílusom is kezdett keményebb lenni, mellesleg olyanokat csinalt,hogy lázas-véres bélfertőzésem volt, eljött hozzám ápolni önszántából, majd otthagyott mert nem volt kellemes neki ott lenni.... a haverjaival találkozni ment. Anyám és köztem bekevert, sokszor irigyelt tőlem ezt-azt.Aztán szakítottam vele. Ezután újra összejöttünk és már más volt, de jött a bizonytalankodós szöveggel, és végül ő dobott ki,mert felháborodtam megint egy intrikáján.

Ekkor egy pszichológussal beszéltem, aki pár hét alatt rendberakott lelkileg, ill. kimondta h a leanyzo valszeg pszichopata-borderline. De később rám mászott a csaj újra, én meg belementem megint.

Mentségemre, rohadtul hozzászoktam, szerelmes nem voltam, de a sok szép dolog is ott volt,és egyedül élek egy kicsi kicsi helyen...stb.

Nem voltam őszinte magamhoz mert már nem akartam volna hosszu tavon lenni, és végul emiatt szakitottam. És amig vártam,hogy az egyébként korrektül megtörtént kimondás után jelentkezzen, instantba 4 max 6hét alatt bepasizott egy albánnal, aki a főnöke.

Ott nem kellett várni hónapokat, hogy kiheverje a másfél évünk, mialatt én lelkiismeret furdaltam emiatt és vártam h tisztelettel barátként talizzunk v jelentkezzen, h barátság legyen talán.

Ez normális szerintetek?

1.5év után 4hét és szerelem új pasi?



2015. szept. 3. 14:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes, hanem pszichopata. Én a helyedben -bár nagyon korrekt Részedről- nem akarnék barátságban maradni. Szakíts meg Vele minden kapcsolatot! Remélem, gyorsan rendben leszel! :)
2015. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hasonló hasonlót vonz. Ne haragudj meg, de az első intrikák után kidobtam volna és végleg megszakítottam volna vele a kapcsolatot. Te sem szeretted már, mégis ragaszkodtál hozzá. 1,5 év nem is nagy idő, mégis minek alarsz vele egyáltalán kapcsolatot, barátságot? EGy pszichopata egyébként nem képes igazi szeretetre, ezt mindenki tudja, így ha valóban az a csaj a kérdésed felesleges volt.
2015. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

elég más vagyok mint ő, ez a szakítás végjáték is ezt példázza, és leírtam,hogy szépen indult az ismerkedés, és társaságom volt, mert egyedül élek vidéken.

szerettem, de szerelmes nem voltam.lehettem volna, de kialudt. azért az nem ugyanaz. fél évig én biztos nem tudnék senkivel semmit...

minden konfliktot én simítottam el, és rajtam múlt minden.

de a négy hétnél azért többre számítottam emberileg. ezért kérdezek itt....

2015. szept. 3. 15:51
 4/18 A kérdező kommentje:
a láyn egyébként 30 és elvileg én voltam a leghosszabb kapcsolata,pasija akit "kívánt" is.
2015. szept. 3. 15:52
 5/18 A kérdező kommentje:

egesz pontosan azért szakitottam vele,mert ujra kezdte a szemetkedeseit, és vegleg hiteltelenne valt, tovabba nem tudtam mar szerelmes lenni bele, es ezt nem fogadhattam el igy, hiteltelen lettem volna en is.


A masodik leghosszab kapcsija egyebkent hasonlo lehetett, vagy megdurvabb. A srac mar hazas.

2015. szept. 3. 17:39
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

"Ez normális szerintetek? "

Nem, de egy nemnormális embertől mit vársz? Viszont fogadj el egy tanácsot: ne akarj barátkozni se! Egy bordertől rettenetesen nehéz megszabadulni, örülj neki, ha sikerült!

2015. szept. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nagyon könnyen túllép, mintha nem lenne empátiája.
2015. szept. 4. 10:01
 8/18 anonim ***** válasza:
Ennyi szemétkedés után komolyan barátságot akarsz vele, és az a legnagyobb problémád, hogy szakítás után nem zaklat és sír utánad?
2015. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Bolond voltál, hogy többször is adtál neki esélyt.

Sajnálom szegény lányt, mert biztos, hogy beteg, de ez a te életed és - talán önzőség - a saját szemedben te kell, hogy a legfontosabb legyél.

Hogy tudnál mást boldoggá tenni, ha te nem vagy az?

2015. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"nagyon könnyen túllép, mintha nem lenne empátiája"


Mert a pszichopatáknak NINCS empátiája.

Amúgy téged sem hoztak rendbe, pár hét alatt nem lehet senkit rendbehozni, ha annyira komoly a probléma vele, mint veled... hogy mi a gond? Hogy egy teljesen nyilánvalóan mérgező kapcsolatba egyáltalán belementél, hagytad magad manipulálni, még azután is, hogy állítólag már kikecmeregtél belőle. És még MINDIG azon agyalsz, hogy ő szeretett-e... Nem tökmindegy? Egy épeszű ember örülne, hogy megszabadult tőle!

2015. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!