Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított, de én nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított, de én nagyon szeretem. Hogy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés

Sokat veszekedtünk, sok mindent megbocsájtottam neki. Most egy ideje már jóban voltunk, de hibáztam egyet és kész, vége.


Az életemet adnám érte, de neki nem kellek már. Nagyon szarul vagyok testileg, lelkileg. És ehhez még jön a depresszióm is...


2015. szept. 3. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát valahogy én is így vagyok kicsit hasonló dolgok miatt!
2015. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt hogy " de hibáztam egyet és kész, vége. " ?
2015. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno a Quake 3 Aréna segített túlélni. Most a Tyrian 2000-t javasolnám. Eddig minden alkalommal bevált.
2015. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Röviden: sehogy.

2. Kicsit hosszabban:

vagy Te kicsit gőgös arra magad előtt, hogy Te szereted őt? Mert akkor végig tudod csinálni azt az önvizsgálatot, hogy szeretet mellett még mi mindent érzel iránta. És akkor rajta tudod kapni magadat, hogy mi mindent érzel, ami nem is szeretet, hanem más dolgok, negatív dolgok. És azokat kidolgozod magadból. És végül megmarad a színtiszta szeretet, ami más nem okoz Neked szenvedést!


Ha fáj, az nem szerelem - ez egy könyv címe.:)

2015. szept. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TatyóKirály ***** válasza:

Ennek az egésznek semmi értelme. Mi az hogy jóba vagytok? Hogy lehet még lenni egy kapcsolatba? Mi az hogy hibáztál?


Egyébként meg simán, csak idő meg nikotin kérdése.

2015. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerinted Ő ezt tudja hogy így gondolod? kérdezted?
2015. szept. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!