Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Észrevetted, hogy az exed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevetted, hogy az exed másba lett szerelmes, míg nem szakítottatok? Kívülállók észrevették? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Meddig húzódott, míg végső döntésre került sor? Akik másba szerettetek bele, meddig húztátok az időt a már meglévő kapcsolatban, míg kiléptetek és a másikat választottátok?
2015. szept. 4. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, észrevettem, de szerintem hetek teltek el.

Azon a napon költöztem, ahogy rájöttem, én nem vártam egy percet sem. Többet várok el tiszteletből.

Kívülállók nem vették észre.

2015. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt egy exem, aki mellettem barátnőt tartott. Nem tűnt fel, mert én meg külföldön tanultam, így csak kéthetente hétvégén találkoztunk. De nagyon sok vitát generált (mármint ő, minden ok nélkül), és a találkozásokkor is elég undok volt néha. Ez tartott kb 1, max 2 hónapig, már nem emlékszem. A baráti köre tudott róla. Amúgy, ő szakított, miután ismét egy vitát provokált. Végül az egyik barátja szánt meg annyira, hogy megmondja, mi a szitu. Az után már valahogy nem tudtam a szakítást sajnálni, csak az időt, amit rá áldoztam. Szerencsére az nem volt sok.


De nekem is volt egy olyanom, hogy beleestem másba. Mármint, nem is az, hogy beleszerettem... Találkoztunk, iszonyatosan vonzott, nagyon érdekelt, nagyon vele akartam lenni, innentől kezdve meg nem láttam értelmét, hogy az aktuális pasimmal maradjak. Aki mellesleg az első naptól kezdve tudott minderről, és kb 1 hétig (vagy 2ig? már nem emlékszem, régen volt) próbált "visszahódítani", de ezzel csak még messzebb lökött magától. Azóta azzal az illetővel vagyok, akibe annyira nagyon beleestem egy találkozás alkalmával, immár mint a felesége :)

2015. szept. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 opened paradise ***** válasza:

Igen,de győzködött,hogy nem.

3 hónap múlva vége lett (nem érte meg az a 3 hónap,vagy csak amiatt,mert így könnyebb volt lezárni) de más miatt.

Szintén 3.,sőt 4. ezáltal :D

2015. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!