Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jobb lett volna ha úgy teszek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lett volna ha úgy teszek, mint akit nem érdekel?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal,és azon gondolkozok,lehet jobb lett volna,ha nem teszek meg neki mindent.Ne úgy értsétek,hogy kihasznált,de tényleg nagyon odaadó voltam,és ha úgy volt,hogy dolgozott,de este úgy szerette volna,hogy mégis aludjak nála,akkor elkészültem gyorsan,és kimentem.Na most,nála sok probléma van,bizalmatlan,csalódott,meg már mindegy is,de az a kérdésem,hogy tényleg nem jó a pasiknak,ha valaki odaadó,és törődik velük?Tudom,hogy ezeket szerette bennem,de most mégis azt gondolom,hogy ha becsaptam volna,mint az exe,akkor utánam is vágyakozna még...És az odaadást se úgy értsétek,hogy rátapadtam,mert hagytam neki szabadságot,elment haverjaival,amikor akart,nem szóltam bele semmi ilyenbe.Lehet néha jobb lett volna,ha veszekszek egy kicsit?
2015. szept. 5. 01:12
 1/9 Fish1 ***** válasza:
Nem a veszekedés szükséges, hanem az, hogy tudj nemet is mondani. Ha bármit kért és te mindig ugrottál és megtetted, akkor ez egy idő után unalmas tud lenni. Az ilyen emberek engem a bábokra emlékeztetnek, úgy rángat, hogy ő akarja, persze, hogy egy idő után kihuny a tisztelet a részéről.
2015. szept. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,én most nem dolgoztam,szóval nem nagyon voltam elfoglalt,de 1x-2x volt,hogy más dolgom volt,akkor azt mondtam is neki.Meg szerettem is vele törődni,és azt hiszem,neki is jó volt,van egy kis szeretethiánya... De lehet igazad van...Most már persze mindegy,és el akarom engedni az egészet,mégis ezen kattog az agyam,hogy ezzel túl sok voltam neki...
2015. szept. 5. 16:11
 3/9 anonim ***** válasza:
A szerelmes ember hajlamos túlzásokba esni, és körbe rajongni a másikat, persze, hogy nem mondtál nemet mert szerettél volna vele lenni minden percben. De nem szabad bele adni a szíved meg a lelked.. lyenkor bântannak a legjobban. Ugyan ezt élem át.. csak engem szakítás után le is cseréltek egy sokkal rosszabbra ... ha a fiú igazán szeretett volna nem hagy el mert túl oda adó vagy ... de az is igaz amit írtak.. tanultál belöle az biztos. Nehéz nem agyalni ... de lassan könnyebb lesz ..
2015. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért nem volt sok kapcsolatom,mert úgy nem tudok lenni valakivel,hogy jó fej,tetszik,stb. Ha nincs benne a szívem,lelkem,nekem úgy nem megy...lehet ez baj,de nem tudom,hogy enélkül érdemes-e?Persze azt értem,mit mondtok,és megjegyzem a jövőre nézve,és tanulok belőle :)
2015. szept. 5. 17:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek.


De szerintem ne úgy induljatok ki az egészből, hogyha szeretett volna nem hagy el... Oké ez tény, de a világ nem ennyire fekete és fehér.

Lehet szeretett, de már sok voltál neki. De az is lehet, hogy nem szeretett. Viszont ettől sem kell megijedni. A legrosszabb ha ilyenkor elkezdünk megijedni.

A legjobb ha ilyenkor türelmesek leszünk és hagyunk neki teret. Igen talán többször kellett volna neki nemet mondanod. Többször kellett volna hanyagolnod és inkább a barátaiddal lenned.

Valószínűleg elkezdte folytogatónak érezni a kettőtök dolgát.

Nem szeretek általánosítani, de még mindig pasiról beszélünk. Egy pasi szereti meghódítani a nőt, és ezek szerint nem csak egyszer, hanem folyamatosan. Ez kb ugyanolyan mint az, hogy mi nők pedig szeretjük kimutatni minél jobban ha fontos a másik. Ezt mi törődésnek gondoljuk, de a pasik talán a szabadságuk elvesztésének.


Viszont úgy gondolom, hogy idővel ez változna. Ha tényleg beléd szeret valaki, talán már nem érzi ennyire folytogatónak a dolgot, de ki tudja.

2015. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze ezt nem úgy értem, hogy kezdj el vitázni. Hiszen az se jó. Egyszerűen legyél nyugodt, és ha éppen a barátai vagy közted kell választania, mond, hogy menjen nyugodtan a barátaival. Így azt fogja látni, hogy nem csimpaszkodsz rá annyira, és hogy neked máskor is jó ha találkoztok. Értsd úgy, hogy nem akarsz vele mindenáron találkozni.

Persze ha neked van programod és éppen ő akar találkozni, mondj nyugodtan nemet, hidd el meg fogja érteni, hogy a barátnőiddel is szeretnél lenni.


Azt szokták mondani, hogy a távolság összehozza az embereket és ez így is van. Ha hosszú ideig nem lát, és elkezdesz neki hiányozni, az már jó jel. :)

2015. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami.Szakításkor azt mondta,élvezi a kötetlenséget,és akkor nem is értettem,hiszen sosem csináltam balhét belőle,ha elment a haverjaival.Amikor a munkája miatt egy ideig nem találkoztunk,akkor tényleg hiányoztam is neki...Valószínűleg jobb lett volna,ha olyan időszakban tart a kapcsolatunk,mikor én is dolgozok...akkor tuti hogy fáradt lettem volna mindig igent mondani :)
2015. szept. 5. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csináltál mindent.Aki szeret valakit legyen férfi vagy nő az oda teszi magát.Nem telik el sok idő és rá jön milyen nagy balfék.
2015. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ez most jólesett,köszi :)
2015. szept. 7. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!