Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez már lehet szakítóok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már lehet szakítóok?

Figyelt kérdés

A barátom egyszerüen mindenbe beleszól. Talán legjobban az öltözködésembe. Szököévente ha egyszer veszek fel magassarkút, sokat mondtam. Tegnap pont az volt rajtam, nem pitsás platform, hanem normális átlag cipö 5-6cm-es. Erre jelenetet rendezett az út közepén, hogy elment-e teljesen az eszem, mi van, ha megtámadnak, ilyen cipöben még csak futni sem tudok, meg ne lásson benne még egyszer, max ha ünnep van.

Meg hogy minek így kicsípni magam munkába, a legjobb ruháimat vettem fel (szürke farmerC rózsaszín szvetter, semmi extra), kár ezeket elhusolni, öltözzek lazábban. De mivel annyit dolgozom, hogy mostanàban a munkahelyemen kívül sehová sem járok, nem akarom, hogy porosodjanak a ruháim a szekrényben.

A másik pedig a vásárlás. Megmondta, hogy ebben a hónapban ne vegyek semmit, mert már sokat költöttem. (12 ezret költöttem csak)

A parfümökre a legháklisabb, azok 90%-a tiltólistás.

Ami viszont a legjobban nem tetszett, az a hangnem. Hogy hogy lehetek ilyen hülye, kinek képzelem magam, mégis hová készültem...


Korábban nem volt ilyen, csak pár hete kezdte. A pénz nem gond, az ö keresetének a 2,5 szeresét kapom.

Komolyan elgondolkodom, lelépek, mert nem pótapuka kell.


Vagy csak túlreagálom?


22N, 29F


2015. szept. 5. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam az lenne. Ha bnőm megmondaná miben öltözködhetem, akkor megmondanám neki, hogy soha viszont nem látásra!
2015. szept. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fitness modell csajok bejönnek, de ezek a testépítősök már taszítóak.
2015. szept. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Senkinek nincs beleszólása hogy hogy öltözöl és miket veszel amíg a saját pénzed költöd.

Nem a gyereke vagy hogy így bánjon veled.

Maximum említést tehet hogy ez meg az nem tetszik,de nem utasíthat vagy parancsolhat!

Ha nem tetszik neki akkor indok lehet a szakításra,de nem is e miatt hanem ahogy beszél veled.

2015. szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi történhetett pár hete, hogy így megváltozott?


Szakító ok bármi lehet, legfőképp az, hogy te nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban. Azért a szakítás előtt egy beszélgetést még megérne a dolog.

2015. szept. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lépj le a csába! Ha már ilyenekbe beleszól, később csak durvább dolgok jönnek...
2015. szept. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a másik kérdésednél is leírtam már: szakíts vele azonnal. Ez egy lelkiterroros, önbizalomhiányos (hány centije van? Max. 10 lehet :DD) kis p*cs. Minek vagy vele? Fel nem foghatám.
2015. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!