Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti is éreztétek már magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztétek már magatokat reménytelenül magányosnak?

Figyelt kérdés

Több mint 2 hónapja már hogy szakitott velem a barátnőm. Mondhatni azon kívül hogy többet szerettem volna vele lenni, nem volt semmi gond. Mégis vége lett.

Ő túl van a dolgon, én sajnos nem. Még mindig hiányzik és őrülten magányos vagyok sokszor.


2015. szept. 5. 17:45
 1/9 anonim válasza:
Én is az vagyok, pacsi :(
2015. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 honap az meg nem ido, kesobb tul leszel rajta te is.
2015. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanabban a cipőben járunk, haver.
2015. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezalatt a kerdes alatt akkor klub alakult... :/

Tudom hogy 2 honap keves, csak nap mint nap latom ot, es rossz latni milyen jol meg van nelkulem. Nem azert orulok ha boldog, csak.. Nelkulem:(

2015. szept. 5. 17:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!

Tépj sorszámot!

2015. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én múlthét vasárnap óta vagyok szingli de már nagyon magányos vagyok! de nem kesergek csak találok olyan nőt aki megbecsül!
2015. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt olyan időszakom, amikor minden összejött, és nagyon egyedül éreztem magam, de aztán szép lassan elkezdtek megoldódni a dolgok (nem minden, de van, amivel kapcsolatban tehetetlen vagyok és nem tudok semmit se tenni, ebbe bele kellett törődni).
2015. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem közel egy évig tartott egy ilyen időszak, de mostanra teljesen rendbe jöttem, és boldog vagyok egyedül. :)
2015. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Èn is 2 hónapja szakítottam.. a héten tudtam meg, hogy már mással van .. :( èn szinte belhalok ö meg ... marad a kattogás agyalás fájdalom. De próbálok olyat csinalni ami boldogá tesz.. kirándulás, barátok, vásárlás, kedvenc filmjeim, egy jó könyv ... nagyon nehéz .. föleg, hogy mi tartottuk a kapcsolatott folyamatosan, meg találgozgatunk .. na már nem fogunk :-) már tudod, hogy ez idö alatt mással volt még is ezt csinálta..

Beszéld ki magadból, írd ki magadból .. Nem lássa rajtad, hogy ki vagy erre azèrt figyelj oda, ha belül ordítasz is ne lássa.. Csinálj valami olyat amit soha nem tettél de mindíg szerettél volna, legyen siker élményed. Mutasd meg neki kit veszített el :-) Erösen és ügyesen :-). Az önmarcangolásnak és az önsajnálatnak semmi értelme , jobban nem leszel töle !!! Csak elörre ès sohasem hátra !!!! Amennyire tudod azért került és ne nagyon beszélj vele amig ennyire oda vagy érte, hidd el csak rosszabb én tudom .. megjártam :( és tudd nem vagy egyedül !!!!

2015. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!