Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsalt a barátnőm meg éri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm meg éri még érte küzdeni?

Figyelt kérdés
Februárban ismerte meg az illetőt és most lett vége a kapcsolatunkat 6 évről van szó :( Nagyon szeretem de ő már nem, azt akarta hogy legyek a barátja,és ő meg lessz azzsl a gyökérrel.....

2015. szept. 13. 02:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Míg te sírsz, ő addig mást pipál.Megéri?
2015. szept. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 opened paradise ***** válasza:

Ööö...és te gondolkozol a válaszon,ami nem az "Anyád"?

Miért is?

2015. szept. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem éri meg. És nem csak azért nem, mert megcsalt, hanem azért sem, mert kimondta, ő már nem szeret, mással van együtt, téged maximum barátnak tud elképzelni.


Ezek súlyos mondatok, és nem hinném, hogy lenne bármi esélyed is ennél a nőnél. Kiszeretett belőled, amit - bármennyire is fáj - el kell fogadj.

2015. szept. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem ennyi bőven elég lenne, h kiszeressek belőle, nem is értem az ilyet, megcsal, de még szerelmes vagy bele, miért, hogyan? Vagy csak szexpartnernek kellene ezek után? akkor érthető, mert ezek után max arra kellene nekem
2015. szept. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Február óta csal téged,hazudozik és te még küzdeni akarsz érte?

Gratulálok!

2015. szept. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Küldjél érte, ha neked az kell! De ne sírj utólag!!!
2015. szept. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
küzdj érte, ha kell neked egy ilyen hülye rib**c. Ezért vannak a nőknek óriási irreális elvárásai, mert van 1-2 hülye pasi, aki mindent megtenne érte, csakhogy szóba álljanak vele.
2015. szept. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, ez balekság. Különben is, ha otthagy miatta, akkor valószínűleg jobban néz ki a srác, mint te, úgy pedig már eleve esélytelen vagy.
2015. szept. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Helyesen: megéri, lesz


Ne legyél balek! Keress magadnak normális nőt, és verd ki a fejedből, hogy tartod a gyertyát nekik!

2015. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 zoza24 válasza:
ne olyan válaszokat küldjetek már ahol kijavítjátok őt , vagy szarkasztikusan írtok neki valamit . Figyelj én sajnállak fiatal vagyok még hozzád képest úgy hiszem de meg tudlak érteni saját tapasztalatból , a szerelem fáj azt hiszem erre már te rájöttél , hagyd el menni , tudom nagyon nehéz , szinte lehetetlen , de ne küzdj érte mintha te rontottad volna el , ez az ő hibája és ha elmegy örülj neki hogy még most vége lett bár a 6 év az hosszú idő... arra gondolj lehettél volna sokkal rosszabb szituációban és akkor nem is segít neked csak csal. felejtsd el őt . nem véletlenül alakult ez így a sors/isten (nem tudom hogy vallásos vagy-e) azért adta így, hogy meg tudd szerezni az igazi nagy őt.
2015. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!