Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm (részletek lent) mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Most szakítottam a barátnőmmel. Pontosabban ő velem. A gyógyszerek miatt (antipszichotikum) elég tompa vagyok, így érzelmileg is visszafognak, de tudom hogy mikor még nem szedtem, nagyon szerettem, szerelmes voltam. Sokat sírtam már miatta. most is jó vele, és nem akarom hogy vége legyen. Ami történt: régebb óta van egy szenvedélyem a prostituáltakhoz járás. Még régebben, mikor egyik haverom feljött, és mondtam mennyire kanos vok, megmutatta hogy van egy ilyen oldal, azóta kényszeresen megyek. Tudom hogy függő vagyok, és ez nem normális. A lány megtudta hogy voltam ilyen helyen, és megígértem neki, hogy nem megyek. Kb 3 hónapig bírtam, de úgy h addig is kb minden nap felmentem a hirdető oldalra körülnézni. Tegnap este elmentem, és mivel tudom, hogy nem tudok neki hazudni, elmondtam az esetet. Azt mondta részéről ennyi, keressek olyat, akinek ez belefér. Eléggé kivagyok. Ez a hülye szenvedély. Ha nem tudom, hogy van ilyen, valószínű nem megyek el ilyen helyre annak idején, és most se. Vissza szeretném szerezni. Tényleg sokat jelent. A prostik érzelmileg semmit nem jelentenek, sőt még nem is érte meg, elég rossz együttlét volt a tegnapi, már bánom hogy elmentem. Ha tényleg függőség, lehet ezzel valamit kezdeni mint pl. egy dohányos esetében? Esküszöm hogy énis le akarok szokni róla. Miatta is, meg egyébként sem akarok ilyen életformát élni. Ha valaki tud valami tanácsot, hogy most mit kéne tennem, nagyon megköszönném.

2015. szept. 26. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Na ez nem egyszerű. Szerintem jobb, ha ezt a barátnőt már nem akarod vissza, vérig sértetted az önérzetét. Gyógyszereket miért szeded? Ha orvos írta fel, akkor ő segíthet a függőségeden is. Addig meg, amíg nem vagy rendben, nem javasolt új kapcsolatba kezdeni.
2015. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, érdekes. Először azt kéne kideríteni, hogy miért van a prostik iránti "szenvedélyed". Komolyan mondom. Pl. voltak/vannak olyan sorozatgyilkosok, akik látszólag tök normális életet élnek (család, munka stb.), néha meg elmennek prostituáltakat gyilkolászni. Ezzel a példával nem azt mondom, hogy te is gyilkos vagy/leszel, csak azt, hogy szerintem vizsgáltasd ki magad. Mert lehet 100 új barátnőd stb., de te mellettük még ugyanúgy eljársz majd az ősi foglalkozást űzőkhöz.
2015. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ennek nincs köze ahhoz hogy mit érzek. Őt szeretem. A prostikat nem. Sorozatgyilkos nem vok, és nem is leszek, nem vagyok pszichopata. Az egy picit más.
2015. szept. 26. 13:32
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
gyógyszert milyen doki írta fel és minek? Orvosnak mondtad ezt? Pszichológus?
2015. szept. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gyógyszer pszichiáter. Már régóta szedek kisebb-nagyobb megszakításokkal ilyen szereket (antipszichotikum). Elvileg bipoláris vagyok, de én nem tudom, mer sok diagnózist kaptam már. Annyi biztos, hogy néha szednem kell ilyen szereket, de ennek nincs köze ahhoz amiért járok ilyen helyekre. Ezt biztosan mondhatom, mivel volt időszak, hogy nem szedtem, és ugyanúgy "kellett" járnom.
2015. szept. 26. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Tanácsot kérsz, de ha valaki olyat ír, ami a te szubjektív megítélésed alapján kizárt, akkor elkezdesz magyarázkodni. Most komolyan, írd le, hogy mit szeretnél olvasni, és akkor szépen leírjuk neked, és megnyugszol. Egyáltalán nem írtam, hogy érzelmileg kötődnél a prostikhoz. Arra akartam rávilágítani, hogy egy normális párkapcsolatban nem normális, ha valaki ku**ázni jár. Emellett nem is bírod ki nélkülük, mert minden nap lesed a monitoron őket. Ennek az okát kéne megtalálni. Mert hiában jössz vele megint össze, vagy mással, a kapcsolat halálra lesz ítélve az 1. perctől kezdve, mert te előbb-utóbb kiéled majd a szenvedélyed. Csak példaként hoztam a gyilkosokat, írhattam volna alkoholistákat stb.

Te magad is gondolsz arra, hogy ez valami függőség lehet. Meg, hogy le akarsz róla szokni. Keress fel egy szakembert, aki több órás beszélgetés után mond majd valami érdemlegeset. Mi pár sornyi szövegből nem fogunk rájönni, hogy mi van.

2015. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én sem tudnám elviselni, ha megcsalnának, akár függőség az oka, akár nem.


járj el pszichológushoz, és szüntesd meg ezt a "prostizási függőséget". csak utána kezdj új kapcsolatba, ezt alányt pedig már ne akard vissza.



amúgy csak amiatt bántad meg, mert annyira nem volt jó a tegnapi prostis szex? :D ezt így is mondtad a csajnaK?

2015. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!