Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jó ötlet 2 hete történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsofikaaa88 kérdése:

Jó ötlet 2 hete történt szakítás után a volt barátommal aludni?

Figyelt kérdés
Rámjött hogy hiányzik. Mindenki óv, hogy csak jobban fog utána fájni, mégis most erre vágyom, hogy ma vele alhassak. Nagyon rossz lesz utána? Ő végül nagy nehezen belement, pedig azt mondja nem akar még nagyobb fájdalmat okozni nekem, meg magának se. De neki is hiányzom, és fél, hogy egy jó éjszaka után mindketten újra akarnánk kezdeni... :( Tanácsok?
2015. okt. 8. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A leheto legrosszabb otlet. Tudom, hogy nehez elengedni valakit, de muszaj megtortennie.. hidd elk, jobb elobb, mint utobb.


Ezzel tenyleg csak feleslegesen teped fel a sebeket, es hatvanyozottan sz-rabbul fogod utana erezni magad.

2015. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja, de mégis úgy érzem, hogy most erre szükségem van. Egy idióta vagyok.
2015. okt. 8. 18:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet! Felejtsd el! Menj el a barátaiddal és barátnőiddel. Vagy csak kérd meg őket, hogy öleljenek át! :)
2015. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Az a baj hogy tisztában vagyok vele hogy az engem féltőknek lesz igazuk. És mégis a "vesztembe" rohanok.. :(
2015. okt. 8. 18:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már eldöntötted magadban, és tudod a választ, akkor minek kérdezel? -.-"
2015. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Érdekel mások tapasztalata :) Ha pedig bunkó vagy minek írsz? :)
2015. okt. 8. 18:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs kérdező, de Te tetted fel a kérdést, és úgy látszott, eldöntötted. Az előttem lévőnek ezért volt ez a válasza, nem bunkóságból írta.
2015. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem, én azért kérdeztem, mert érdekelt a ti tapasztalatotok is. Döntöttem ez tény, érdeklődni attól még lehet. Mert ha valaki olyan nyomós indokkal, sztorival, stb szolgálna, lehet még le is tennék a tervemről :)
2015. okt. 8. 19:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Sztorizgatni én sem fogok itt, ez nem a kereskedelmi TV vagy egy szennylap a mondvacsinált celebekről, elég sokat kéne gépelgetnem, csak mondom, hogy magadnak teszel kárt.

Jah, előző voltam. :)

2015. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mi lett végül?
2015. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!