Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás, közös albérlet -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, közös albérlet - hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Összeköltöztünk a barátommal most ősztől, viszont úgy néz ki, nem sokáig leszünk már együtt..

Hogy kezeljük? Egy szobánk van.... Hogyan tovább, ha szétmegyünk??


2015. okt. 8. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Külön albérlet, külön szoba, külön élet.

Tudsz lánnyal is bérelni közösen, nem kell kerülgetni egymást.

2015. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De jövő szeptember elejéig ide köt a szerződésem.
2015. okt. 8. 22:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor őt vágd ki onnét, keress lány lakótársat. :)
2015. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Költőnő? ***** válasza:
nem lehet helyrehozni? Mi a baj?
2015. okt. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fish1 ***** válasza:
És ha szerződést bontasz, akkor mi történik?
2015. okt. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most ősztől?? Most van október. Mi tudott történni pár hét alatt, hogy máris szétmentek?
2015. okt. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk. Nehéz dolog. Valamelyikünknek költöznie kell. De nekünk csak 1 hónap a felmondási idő. Tudom, mennyire kiborito ez az érzés, de ha nem lesztek nagyon rosszban, akkor ezt még utoljára együtt meg tudjátok oldani. Bár pár hét után már biztos ezt akarod? Nem csak összeszoknotok kell még?
2015. okt. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. rendkívüli felmondás: nézd meg a szerződésedben (ami nyilván van), hogy hogy tudsz felmondani. Általában van erre lehetőség.


2. megbeszéled a főbérlővel: mostanában igen könnyű albérletet kiadni, sorban állnak az emberek. Lehet, hogy a főbérlőddel simán meg tudod beszélni, valószínűleg nem lenne nagy fáradság neki, hogy találjon mást.


3. valamelyikőtök marad, a másik helyére kerestek valaki mást.


4. Maradtok így, ami nem igazán jó.

2015. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nos, július végén lett lefixálva az albérlet, alá lettek írva a papírok. A barátom augusztus közepe táján közölte, hogy nem szerelmes (előző nap még megölelt és azt mondta szerelmes).. Megegyeztünk hogy ez még oké, sok pár él együtt így boldogan, különben is fel lehet éleszteni, valószínűleg az az oka, hogy nyáron kb semmit nem foglalkoztunk igazán egymással, mert dolgoztunk, de majd ősszel minden rendbejön. Majd ez a dolog lassan átment abba, hogy ő kb már gyűlöl engem. Én szeretem őt, ugyanannyira vagyok szerelmes mint a kapcsolat elején, de ő már teljesen hideg, idegesíti ha megfogom a kezét, megölelem, stb.

Én nagyon igyekszem helyrehozni, de őt nem érdekli.

A kauciót nem kapom vissza, ha kiköltözök a szerződés lejárta előtt, márpedig 80ezer nem kis pénz nekem.

2015. okt. 9. 16:33
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
ha ő akar szakítani,pakold össze a cuccát,tedd ki a lakás elé,cseréld le a zárat. ennyi
2015. okt. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!